board fruit preview

Чому це важливо?

За даними ВООЗ 86% усіх смертей та 2/3 всього тягаря хвороб спричинені серцево-судинними хворобами, цукровим діабетом, злоякісними новоутвореннями, хронічними захворюваннями легень та бронхів, які об’єднуються в єдину групу “неінфекційних захворювань”. Глобальна стратегія ВООЗ протидії епідемії неінфекційних захворювань будується на профілактичних заходах їх факторів ризику, серед яких нездорове харчування посідає одне з найважливіших місць. Важливою складовою здорового харчування є достатня кількість овочів та фруктів в щоденному харчовому раціоні.

Овочі та фрукти завдяки значному вмісту корисних харчових речовин – харчових волокон, вітамінів, мінералів, біофлавоноїдів – вважаються основою здорової дієти.

Інформаційна кампанія для заохочення щоденного споживання населенням овочів та фруктів буде проводитись в рамках “Глобальної стратегії ВООЗ щодо харчування, фізичної активності та здоров’я” та ініціативи ВООЗ “Заохочення щоденного споживання овочів та фруктів”.

Рекомендації для підтримки здорового способу життя

Щоденне споживання 500 грамів різних овочів та фруктів, приблизно поділене на 5 прийомів. Овочі та особливо фрукти бажано вживати у сирому вигляді, без термічної обробки.

Картопля не відноситься до рекомендованої групи овочів.

Рекомендації не екстраполюються на технологічно оброблені фрукти та овочі: “магазинні” соки та пюре не можуть бути рекомендовані.

Джерела інформації

 

Глобальна стратегія ВООЗ щодо харчування, фізичної активності та здоров’я

 

WHO Report: INTERVENTIONS ON DIET AND PHYSICAL ACTIVITY: WHAT WORKS (In English)

 

2009/10 International Report: Social determinants of health and well-being among young people (In English)

 

Newsletter