If you can't see this e-mail properly, view it online  
   
  news UNn n  
 

 

Гуманітарний Координатор закликав країни-члени ООН та міжнародні організації терміново відреагувати на брак 90% коштів на гуманітарну підтримку в Україні

20 квітня 2018 Ніл Вокер закликав представників країн-членів ООН бути солідарними з людьми, які постраждали від конфлікту на сході України та нагадав про повагу до міжнародного гуманітарного права та захист мирних жителів.

Зустріч організував Офіс ООН з координації гуманітарних ситуацій. З промовами на зустрічі виступили пан Юрій Вітренко, заступник Постійного представника України при ООН та пан Бруно Лемаркі, Директор відділу реагування на кризові ситуації Програми розвитку ООН.

 

NealNewYork1

 

Читати більше

Переглянути інтерв'ю Ніла Вокера

 
 

shadow3

 
 

Шість фактів про кризу в Україні, які необхідно знати

Конфлікт на сході України трває вже чотири роки. Внаслідок конфлікту загинули або були поранені мирні жителі, також була пошкоджена або зруйнвована критична інфраструктура. Сьогодні, 3,4 мільйони людей в Україні потребують гуманітарної допомоги та захисту, проте міжнародна гуманітарна допомога складає лише 10% всіх гуманітарних потреб. Щоб виконати План з надання гуманітарної допомоги потрібно ще 181 мільйон доларів.

40041574705 b0107c0132 z 1

 

Більше інформації

 
 
mine kid

2 мільйони українців постраждали від наземних мін на сході України

Сьогодні великі ділянки населених пунктів Донецької та Луганської областей на сході України, зокрема сотні населених пунктів уздовж 457-кілометрової «лінії розмежування», забруднені мінами та вибухонебезпечними боєприпасами через збройний конфлікт. Через значну присутність мін та боєприпасів, що не розірвались, мільйони людей щодня ризикують своїм життям, щоб отримати доступ до ринків, шкіл, лікарень та сільськогосподарських угідь. Наземні міни також значно скоротили спроможність людей вільно пересуватися через п'ять контрольно-пропускних пунктів, де щомісяця фіксуються мільйони перетинів.

З нагоди Міжнародного дня просвіти щодо мінної небезпеки, Уряд України та представники міжнародних організацій закликали до захисту та безпеки 2 мільйонів чоловіків, жінок та дітей у східній Україні, які постійно стикаються з небезпекою через забруднення наземними мінами та вибухонебезпечними залишками збройного конфлікту.

Більше інформації

 
  shadow3  
 

Україна відзначила ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я та Європейський Тиждень Імунізації

ВООЗ, ЮНІСЕФ та інші партнери підтримали низку заходів, присвячених імунізації – одному з найефективніших засобів збереження життя та здоров’я людей. Міністерство охорони здоров’я разом з громадськими організаціями та міжнародними партнерами об’єднали зусилля, щоб якомога більше українців переконалося в наявності ефективних та якісних вакцин в країні. У 2018 році в Україні зафіксовано більш ніж 11 000 випадків кору. З вересня минулого року триває робота з подолання спалаху хвороби та відновлення необхідного рівня покриття імунізацією.

23 квітня ВООЗ, ЮНІСЕФ, Міністерство охорони здоров'я та партнери провели прес-конференцію з питань вакцинації, а також флеш-моб в рамках якого учасники передягнулися в супергероїв та розповідали про користь вакцинації всім бажаючим.

 

136206

Більше інформації

 
  shadow3  
kid

Люди, для яких ми працюємо

Це був звичайний день для Люби та її сина Михайла у Маріїнці, - місті, яке постраждало від конфлікту.

Вони звикли до звуку кулеметів під час сніданку. І як тільки вони стихли, 10-річний Михайло побіг до своєї бабусі, яка жила неподалік. Та раптом розірвався снаряд. ' Я не бачила його, але чула як хтось закричав 'мама!'''. Перше, що вона пам'ятає це кров на його голові. Найближча лікарня знаходилася за 30 кілометрів і Люба знала, що не зможе дістатись туди. На щастя, родич зміг відвезти Михайла туди і він вижив. Люба каже, що звук зброї лякає її, проте тиша лякає ще більше.

Люба і Міша належать до більше ніж 600 000 людей, які знаходяться у зоні конфлікту. Обстріли та наземні міни назавжди змінили життя цих людей - у них часто немає доступу до їжі, ліків. Їм складно знайти роботу. Станом на 1 лютого 2018 року, більше мільйона людей перетнули лінію розмежування, щоб зустрітися з рідними чи скористатися соціальними послугами.

Більше інформації

 
 

НОВИНИ АГЕНТСТВ, ФОНДІВ ТА ПРОГРАМ ООН

 
  cows

Продовольча та сільськогосподарська програма (ФАО)

Країни Східної Європи та Центральної Азії потребують більш активного залучення до глобальних процесів сталого розвитку тваринництва.

Зустрічі з цього питання пройшла в Умані, де зібралися 50 експертів з різних країн, щоби допомогти країнам регіону розвинути власні підходи щодо покращення виробництва продукції тваринництва. Більше інформації

 

shadow3

  ifc43

Міжнародна фінансова корпорація (МФК)

МФК та місто Київ підписали угоду щодо державно-приватного партнерства в секторі охорони здоров’я МФК, член групи Світового Банку, допоможе місту структурувати та провести тендер на проведення першого в Україні проекту у сфері охорони здоров'я. Очікується, що успішна реалізація проекту значно покращить якість медичної інфраструктури в Києві та покращить медичні послуги. Обсяг проекту передбачає проектування, будівництво, облаштування та обслуговування нової будівлі лікарні. Потенційно проект також може поширюватися на деякі інші послуги, щоб використовувати приватне фінансування та інновації. Більше інформації

 

shadow3

  ilob

Міжнародна Організація Праці (МОП)

Представники МОП взяли участь у заходах, присвячених Всесвітньому дню охорони праці, який відзначається 28 квітня кожного року. Цьогорічна тема - "Захищене і здорове покоління". Заходи з цієї нагоди було об'єднано із заходами, присвяченими Всесвітньому дню боротьби із дитячою працею (12 червня).

Вони були спрямовані на проведення агітаційної кампанії щодо великої важливості вирішення даних проблем та покращення умов охорони праці для молодих працівників, не лише задля сприяння гідному працевлаштуванню молоді, а також заради об'єднання зусиль для боротьби з небезпечними – і всіма іншими – формами дитячої праці.

 

shadow3

  iom1

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ)

МОМ продовжує підтримувати найуразливіше населення, що проживає вздовж лінії розмежування. Літні люди, люди з інвалідністю, багатодітні родини та неповні сім’ї – загалом 4600 бенефіціарів – отримують безумовну грошову допомогу у розмірі 860 гривень на місяць строком до півроку. Доставка грошової допомоги проводиться «Укрпоштою», що має найбільшу кількість відкритих відділень вздовж лінії розмежування. Більше інформації

 

shadow3

  corruption1

Програма Розвитку ООН (ПРООН)

Розбиті дороги, пошкоджена інфраструктура, погана медицина, низька якість освіти, розвалена економіка — корупція краде ресурси у громадян у багато способів. Вона має різні форми та існує в різних секторах. Таким чином, викорінення корупції повинно відбуватися на багатьох “фронтах” та вимагає переосмислення можливих шляхів трансформації.

Забезпечуючи антикорупційних правозахисників чудовою платформою для обміну знаннями, Антикорупційна школа, вже четвертий рік поспіль, ознайомлює з підводними каменями та успіхами у боротьбі з цією проблемою та надає місцевим поборникам корупції необхідні інструменти для прискорення реформ в українських громадах.

Громадські активісти, журналісти, юристи, студенти, науковці, медичні експерти, дизайнери, психологи, ветерани війни і місцеві депутати - Антикорупційна школа згуртувала досить різноманітну аудиторію для обміну досвідом і співпраці у подолання корупції в своїх громадах. Які п'ять способів допоможуть антикорупціонерам досягти найбільшого ефекту своїх ініціатив?

 

Більше інформації

 
 

shadow3

 
  girl1

Моніторингова місія ООН з прав людини

26 квітня 2018 року Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні провела навчальну сесію для 22 громадських моніторів Національного превентивного механізму у Чернігівському домі прав людини.

Мова йшла про міжнародні стандарти з прав людини щодо заборони катування. Були розглянуті конкретні приклади та окреслені доступні механізми захисту прав людини. Моніторингова місія ООН з прав людини надала копії Стамбульського протоколу (посібник з ефективного розслідування та документування катувань) і Правила Мандели (Мінімальні стандартні правила ООН щодо поводження з в’язнями).

 
 

shadow3

 
  un women1

ООН Жінки

24-25 квітня у Святогірську (Донецька область), ООН Жінки та Український жіночий фонд, за підтримки Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, організували Регіональний форум з покращення поінформованості щодо прав людини та гендерної рівності через мобілізацію громад задля розширення можливостей в Україні.

Під час Форуму більш ніж 120 жінок та чоловіків з 20 громад Донецької та Луганської областей поділилися своїм досвідом застосування Методології мобілізації громад.

Більше інформації

 
 

shadow3

 
  unv3

Волонтери ООН

1 квітня в рамках програми «Молодіжний працівник» Міністерства молоді та спорту, Волонтери ООН провели тренінг з волонтерського менеджменту для майбутніх тренерів. 25 молодіжних працівників з різних регіонів України дізналися про методи залучення волонтерів до роботи, як їх мотивувати, а також як розвивати та підтримувати волонтерство на довготривалій основі.

 

 

 
 

hr2

Команда ООН розповіла про можливості працевлаштування в ООН на ярмарку вакансій Kyiv Post

Представники відділів по роботі з персоналом від Програми розвитку ООН (UNDP), Офісу ООН з координації гуманітарних питань (UNOCHA) та Міжнародної організації з міграції (IOM) в Україні взяли участь у роботі Ярмарку вакансій від Kyiv Post, який проходив у Києві. 31 березня Ярмарок вакансій Kyiv Post в Українському домі в Києві відвідало 700 гостей та більше 40 компаній. Ярмарок вакансій – це захід для пошуку роботи, що відбувається двічі на рік та має 13-річну історію допомоги людям у виборі кар'єри. Відвідувачі мали змогу поговорити з представниками команди ООН, докладно ознайомитись із вакансіями, подати резюме на місці або онлайн. Більше інформації

 
     
  kids2

Навчальні візити до Представництва ООН в Україні

Організація Об'єднаних Націй провела низку навчальних візитів для школярів та студентів у березні.

Навчальний візит до ООН - це особлива нагода дізнатися про Цілі сталого розвитку, роботу ООН в Україні, волонтерство та освітні можливості для молоді від ООН в Україні.

У березніі Представництво ООН в Україні відвідали школярі та студенти з Мелітополя та Сум.

Більше інформації про візити до ООН за Вашим запитом на anna.melenchuk@one.un.org

 
 

інтерв`ю

 
 

Економісти ФАО назвали 5 трендів розвитку ринку сільського господарства

fao interview

Більше інформації

 

84% батьків вакцинують своїх дітей відповідно до календаря щеплень

jovanna

Читайте на сайті Українського кризового медіа центру

 
 

 

Анонси

 

ngosОрганізація Об'єднаних Націй запрошує громадські організації отримати консультативний статус при Економічній і Соціальній Раді ООН. Дедлайн подачі заявок: 1 червня 2018 року. Заявки будуть розглядатися протягом року. Подати заявку можна тут: https://bit.ly/2ozYpVw. Вебінар про те як подавати заявку тут: https://bit.ly/2rwsNkl

 

 

logo smallШтаб-квартира МОМ у Женеві проводить відкритий відбір з метою визначення найкращих кінематографічних робіт, що відображають проблеми світової міграції. Конкурс є частиною кампанії ООН «Разом, для всіх» (Together), метою якої є утвердження розмаїття в усьому світі. Відібрані фільми будуть демонструватися на Глобальному фестивалі фільмів про міграцію (Global Migration Film Festival) у грудні 2018 р. МОМ шукає як повнометражні, так і короткометражні фільми в різних жанрах: ігрове кіно, документалістика, анімація тощо. Прийом заявок триватиме до 21 червня. Більше інформації: https://bit.ly/2K8N5Y0

 
 

нові публікації

catalogue1 children cili

Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні

Більше інформації

Діти - в серці громади

Більше інформації

Цілі сталого розвитку: що треба знати органам місцевого самоврядування

Більше інформації

 
 

shadow3

 
 

Організація Об’єднаних Націй в Україні працює разом із урядом і народом України з метою розбудови культури гідності, завдяки розумінню та повазі до прав людини, для забезпечення миру та перетворень в Україні.

До системи ООН в Україні входить низка фондів, програм та спеціалізованих установ ООН.

В своїй роботі система ООН керується Рамковою програмою партнерства між Урядом України та ООН на 2018–2022 роки, якою визначено чотири напрями партнерства:

  • Стале економічне зростання, навколишнє середовище і зайнятість.
  • Рівний доступ до якісних та інклюзивних послуг і соціального захисту.
  • Демократичне врядування, верховенство права і громадська участь.
  • Безпека громадян, соціальна єдність і відновлення з особливим акцентом на Сході.

Очікувані результати, визначенні за цими напрямами, відповідають проблемам національного розвитку і спрямовані на досягнення глобальних та національних Цілей Сталого Розвитку з особливим акцентом на національних та регіональних пріоритетах, визначених для України. Це, зокрема, Ціль 3 (Міцне здоров’я і благополуччя), Ціль 8 (Гідна праця та економічне зростання) та Ціль 16 (Мир, справедливість та сильні інститути).

 
  Follow us | facebook twitter  
  If you don't want to receive our news anymore, unsubscribe  
 
 
Powered by AcyMailing