Глобальні Цілі Сталого Розвитку

goal 1
goal 2
goal 3
goal 4
SDG 5
SDG 6
SDG 7
SDG 8
SDG 9
goal 10
SDG 11
SDG 12
SDG 13
SDG 14
SDG 15
SDG 16
SDG 17
global emblem
 

Наші новини

 • Проблема насильства над дітьми повинна бути вирішена спільними зусиллями

  Київ, 4 червня 2019 року - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Уряд України та партнери ініціювали першу національну конференцію "Зупинимо насильство над дітьми", яка розпочалася у Києві до Міжнародного дня захисту дітей. У продовж двох днів конференції учасники сфокусуються на обговоренні проблеми та  розробці спільного плану для запобігання та подолання насильства над дітьми в Україні.

 • ФАО допомагає країнам виміряти вплив зміни клімату на сільське господарство

  28травня 2019року,Київ, Україна - У Києві проходить перший із трьох семінарів у Східній Європі та на Кавказі щодо вивчення нової методики ФАО у оцінці збитків внаслідок катастроф. Сільське господарство найбільше страждає від наслідків екстремальних погодних явищ і стихійних лих. Відповідно до одного з недавніх досліджень ФАО, в країнах, що розвиваються, на частку сільськогосподарського сектора припадає 26% всіх економічних збитків і втрат внаслідок природних катастроф. Серед найбільш вразливих - дрібні фермери, що забезпечують більше 70% світових потреб у продовольстві, невеликі і середні сільськогосподарські підприємства.

 • 84% українців передчасно гинуть через хвороби, яким можна запобігти

  Київ, Україна, 28 травня 2019 р. - П'ять основних неінфекційних захворювань (НІЗ) – серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, рак, хронічні обструктивні захворювання легень і розлади психічного здоров'я – є причиною майже 84% всіх смертей в Україні. Майже 30% чоловіків, які померли у 2017 році від НІЗ, належали до працездатної вікової групи 30-65 років.

 • Заява Оснат Лубрані, Координаторки системи ООН в Україні, Координаторки з гуманітарних питань на підтримку рівної участі жінок у парламентських виборах

  З огляду на майбутні парламентські вибори, від імені Організації Об'єднаних Націй, я хотіла б звернути увагу на важливість рівної участі жінок у виборах та їх представництва у наступному скликанні Верховної Ради.

Інформаційний бюлетень