Глобальні Цілі Сталого Розвитку

goal 1
goal 2
goal 3
goal 4
SDG 5
SDG 6
SDG 7
SDG 8
SDG 9
goal 10
SDG 11
SDG 12
SDG 13
SDG 14
SDG 15
SDG 16
SDG 17
global emblem
 

Наші новини

 • РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КАТУВАНЬ

  Катування та жорстоке поводження, яке застосовують аби залякати, покарати, принизити або отримати зізнання – системна проблема для прав людини в Україні. Її  ще більше загострив збройний конфлікт, що спалахнув на сході країни у квітні 2014 року і триває донині. На сьогодні в результаті конфлікту загинули понад 13 000 людей, серед них - щонайменше 3 349 цивільних. З 2014 року сотні чоловіків і жінок були затримані, зазнали  катувань, жорстокого поводження чи сексуального насильства — як на території, що контролюється самопроголошеними "республіками" на сході, так і на території під контролем Уряду. 

 • ГУМАНІТАРНИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ НЕОБХІДНО 158 МЛН ДОЛ. США ДЛЯ РЕАГУВАННЯ НА ГУМАНІТАРНУ КРИЗУ НА СХОДІ УКРАЇНИ

  Київ, 29 січня 2020 року. Координаторка системи ООН/Координаторка з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані сьогодні звернулася з проханням про виділення 158 мільйонів доларів США для надання гуманітарної допомоги та забезпечення захисту 2 мільйонів найбільш незахищених людей у постраждалих внаслідок конфлікту районах на сході України у 2020 році.

 • Десятиріччя Дії: ДЕСЯТЬ РОКІВ, ЩОБ ТРАНСФОРМУВАТИ НАШ СВІТ

  Цілі сталого розвитку - наше спільне бачення подолання бідності, порятунку планети та побудови мирного світу - набувають глобальних обертів. Маючи лише 10 років у запасі, амбітних глобальних зусиль вистачить для того щоб виконати обіцянки до 2030 року, шляхом мобілізації урядів, громадянського суспільства, бізнесу та закликаючи кожну людину зробити глобальні Цілі своїми особистими цілями. 

 • Втрати серед цивільних осіб в Україні, пов’язані з конфліктом

  Грудень 2019 року У період з 1 по 31 грудня 2019 року, Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ ООН) зафіксувало три випадки загибелі або поранення цивільних осіб, пов’язаних з конфліктом, що на 25 відсотків менше, ніж у листопаді 2019 року. Один чоловік загинув в результаті обстрілу з ЛОСЗ2 території Донецької області, що контролюється Урядом; один чоловік був поранений в результаті обстрілу з легких озброєнь на території, що контролюється самопроголошеною «Донецькою народною республікою»; і один чоловік був поранений в результаті поводження з вибухонебезпечними залишками війни (ВЗВ)3 на території Донецької області, що контролюється Урядом.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ

Інформаційний бюлетень