Глобальні Цілі Сталого Розвитку

goal 1
goal 2
goal 3
goal 4
SDG 5
SDG 6
SDG 7
SDG 8
SDG 9
goal 10
SDG 11
SDG 12
SDG 13
SDG 14
SDG 15
SDG 16
SDG 17
global emblem
 

Наші новини

 • Офіційна делегація від України взяла участь у саміті ICPD25 в Найробі

  НАЙРОБІ, Кенія, 14 листопада 2019 р. - У столиці Кенії завершився глобальний саміт з питань  народонаселення і розвитку ICPD25, на якому 170 країн взяли на себе сміливі зобов'язання щодо перетворення світу шляхом припинення материнської смертності, незадоволеної потреби в плануванні сім'ї та насильства стосовно жінок та шкідливих практик щодо жінок та дівчат до 2030 року. "Саміт в Найробі являє собою оновлене, заряджене бачення та спільноту, яка працює разом і діє. Разом ми зробимо наступні десять років десятиліттям дій та результатів для жінок та дівчат, залишаючи їхні права та вибір у центрі всього, що ми робимо» - сказала виконавчий директор ЮНФПА, доктор Наталія Канем. Саміт, який спільно скликали уряди Кенії та Данії разом з ЮНФПА, Агентством ООН з питань сексуального та репродуктивного здоров'я, оприлюднив нові важливі дані про вартість досягнення цих цілей. Він зібрав понад 1200 зобов’язань з усього світу, включаючи мільярди доларів, обіцяних партнерами з державного та приватного сектору. Він також...

 • Україна: в очікуванні справедливості за вбивства журналістів та активістів

  Сім'ї вимагають розслідування та справедливого суду. В умовах глобальної незахищеності журналістів та правозахисників, в Україні відбулася низка нападів та вбивств. Інциденти відбувалися на тлі п'ятирічного збройного конфлікту на сході, окупації Криму та, як стверджується, всепроникаючої корупції. У більшості випадків переважає безкарність. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні закликає до ефективного розслідування всіх випадків. Місія також підтримує судову та правові реформи у країні та надає рекомендації Уряду щодо забезпечення притягнення винних до відповідальності.

 • Оцінка потреб дітей, що постраждали від мін або вибухонебезпечних залишків війни

  Міжнародні організації закликають посилити допомогу дітям, що постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни. За даними Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ), понад 200 тис. дітей проживають у 20-кілометровій зоні по обидві сторони від лінії розмежування, що сильно забруднена мінами та іншими вибухонебезпечними залишками війни (ВЗВ). З 2014 року щонайменше 128 дітей зазнали поранень від мін, боєприпасів та інших ВЗВ. Щонайменше 38 дітей загинуло. 

 • ООН В УКРАЇНІ: МИ ПІДТРИМУЄМО ХАРКІВПРАЙД ТА ЗАКЛИКАЄМО МІСЦЕВУ ВЛАДУ ПОВАЖАТИ ПРАВА ЛЮДИНИ

  Київ, 4 вересня 2019 - Упродовж 2019 року представники Організації Об’єднаних Націй в Україні відвідували та здійснювали моніторинг різних ЛГБТ-заходів по всій країні, зокрема, КиївПрайд у червні та ОдесаПрайд у серпні. ООН схвалює професійне реагування правоохоронних органів на усі виклики, пов’язані з безпекою. Завдяки діям поліції заходи пройшли успішно, а представники ЛГБТ-спільноти та їхні прихильники, так само як і контр-протестувальники, змогли реалізувати своє право на свободу мирних зібрань та свободу вираження поглядів.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ

Інформаційний бюлетень