Глобальні Цілі Сталого Розвитку

goal 1
goal 2
goal 3
goal 4
SDG 5
SDG 6
SDG 7
SDG 8
SDG 9
goal 10
SDG 11
SDG 12
SDG 13
SDG 14
SDG 15
SDG 16
SDG 17
global emblem
 

Наші новини

 • ВООЗ та ЄС передають необхідне обладнання, витратні матеріали та реагенти до 27 лабораторій для кращого тестування на COVID-19 в Україні

  6 липня Всесвітня організація охорони здоров’я за фінансування Європейського Союзу розширила постачання лабораторних матеріалів, необхідних для проведення тестів на COVID-19, щоб посилити реагування України на пандемію. Загальна вартість поставок складає 3,5 млн євро та включає витратні матеріали, реагенти та критично важливе лабораторне обладнання для прискорення, збільшення та автоматизації ПЛР-тестування. Ці закупівлі є частиною програми допомоги Європейського Союзу Україні в межах ініціативи «Солідарність заради здоров'я», що реалізується в партнерстві з Європейським регіональним Бюро ВООЗ, та спрямована на запобігання поширенню COVID-19 в Україні.

 • Координаторка ООН з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані висловлює занепокоєння щодо роботи контрольних пунктів на «лінії розмежування»

  КИЇВ, 26 червня 2020 р. Через три місяці після закриття три з п'яти контрольних пунктів в'їзду-виїзду на «лінії розмежування» на сході України частково відновили роботу. Поступове відкриття КПВВ надасть можливість громадянам України отримати основні послуги, забезпечити догляд за членами родини та возз’єднатися з рідними. Раніше цього місяця я вже закликала запровадити поетапний підхід до відкриття та безпечної роботи контрольних пунктів в'їзду-виїзду, яким передбачається узгодження необхідних кроків та повідомлення про них населенню. На жаль, не вдалося уникнути проблем у роботі контрольних пунктів, як на це сподівалися. Наразі потрібно швидко вжити відповідних заходів для того, щоби перетин «лінії розмежування» став більш безпечним та передбачуваним для людей, які перетинають КПВВ.

 • Уряд Японії надає 4,2 млн дол. через проекти ООН та МКЧХ для підтримки постраждалого населення та відновлення на сході України

  Київ, Україна (2 липня 2020 року) Вже сьомий рік поспіль, у тісній співпраці з урядом України, уряд Японії надає фінансування на підтримку людей та громад на сході України.  Цього року Японія надасть 4.2 млн. дол. США на виконання п’яти проектів на сході, що виконуватимуться чотирма агентствами ООН в Україні та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста. Таким чином, уряд України, Організація Об'єднаних Націй в Україні та (МКЧХ) продовжуватимуть спільну діяльність, спрямовану на задоволення гуманітарних потреб постраждалого населення та відновлення на Сході України.

 • Інженер Олена Кучерук: «Я хочу бачити результат своєї роботи»

  Відділок поліції з просторими приміщеннями, з відеокамерами, великими вікнами та навіть з дитячим куточком. Саме так виглядають тепер десятки поліцейських відділків після ремонту, проведеного за підтримки Європейського Союзу та Управління ООН з обслуговування проектів (скорочення з англійської - ЮНОПС). Серед інженерів, що працювали над проектом - дві жінки. З однією з них, Оленою Кучерук, напередодні Міжнародного дня ​​жінок в інженерії поговорила Олена Вапнічна. Виявилося, що на вибір професії інженера вплинула сім’я.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ

Інформаційний бюлетень