Наші новини

 • Уряд Японії надає 13,64 млн. дол. США на підтримку людей і громад, постраждалих від конфлікту в Східній Україні

  26 травня 2016 року - Уряд Японії, уряд України, Організація Об'єднаних Націй в Україні, Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) і Міжнародна Федерація Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (МФЧХ) здійснюватимуть спільну діяльність, спрямовану на надання життєво необхідної гуманітарної допомоги та забезпечення середньострокової і довгострокової допомоги з відбудови регіонів, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України. Уряд Японії надає 13,64 млн. дол. США на виконання дев'яти проектів.

 • ПРООН підтримує конкурс «Вікі любить Землю!»

  18 травня 2016 - «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) уперше проведений 2013 року в Україні. У 2014 році проект став міжнародним, у ньому взяло участь 15 країн, у 2015 році — 26 країн. Усього за три роки існування конкурсу, учасники сфотографували 2470 об’єктів природно-заповідного фонду України, що становить 30% від представлених у списках, загалом зібрано понад 38,4 тис. фотографій. У 2014 році серед фотографій 15 країн-учасниць перемогло фото Карпатського національного природного парку в Україні. Також Україна посіла перше місце за кількістю як завантажених фотографій у 2015 році.

 • Кампанія #EmergencyLessons підкреслює важливість освіти для дітей у зонах конфліктів та стихійних лих

  16 травня 2016 року – сьогодні Європейський Союз та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розпочинають реалізацію #EmergencyLessons – нової кампанії про важливість освіти для дітей, які постраждали від надзвичайних ситуацій.

 • Будуємо нову Україну разом. Звіт досягнень за 2015 рік

  13 травня 2016 - Україна переживає один з найскладніших періодів у своїй новітній історії. Серед найнагальніших викликів – розбудова миру та дотримання територіальної цілісності, подолання системної корупції, розв’язання економічних та екологічних проблем, демократичні перетворення та прискорення поступу реформ. Проте кожний з цих викликів – це шанс для країни віднайти свій шлях до глибинної трансформації.