goal 1
goal 2
goal 3
goal 4
SDG 5
SDG 6
SDG 7
SDG 8
SDG 9
goal 10
SDG 11
SDG 12
SDG 13
SDG 14
SDG 15
SDG 16
SDG 17
global emblem
 

Наші новини

 • 70 років ВООЗ – заради кращого здоров’я для всіх

  7 квітня, у Всесвітній день здоров'я, Всесвітня організація охорони здоров'я відзначає своє 70-річчя. Цього року Всесвітній день здоров'я присвячений одному з основоположних принципів ВООЗ: "Доступ до найвищого можливого рівня охорони здоров’я є одним з основних прав кожної людини незалежно від раси, релігії, політичних переконань, економічного або соціального стану".  

 • 2 МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД НАЗЕМНИХ МІН У СХІДНИХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

  4 квітня 2018 - з нагоди Міжнародного дня просвіти щодо мінної небезпеки, Уряд України та представники міжнародних організацій закликають до захисту та безпеки 2 мільйонів чоловіків, жінок та дітей у східній Україні, які постійно стикаються з небезпекою через забруднення наземними мінами та вибухонебезпечними залишками збройного конфлікту.

 • Моделям ООН в Україні 20 років!

  23-25 березня 2018 року – В рамках відзначення 20-ї річниці Моделі ООН в Україні Організація Об’єднаних Націй, Київський ліцей бізнесу, Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка та Київська школа економіки провели конференцію для організаторів Моделей ООН в Україні та моделювали одразу два органи ООН – Генеральну Асамблею та Ради Безпеки. Школярі та наймолодші учасники взяли участь у моделюванні Генеральної Асамблеї ООН, а студенти моделювали роботу Ради Безпеки ООН.

 • Припинити безкарність: ООН закликає до відповідальності за порушення прав людини

  19 березня 2018 року – Недостатній рівень притягнення до відповідальності за порушення прав людини має в Україні системний характер, зазначається у доповіді, опублікованій сьогодні Моніторинговою місією ООН з прав людини. Автори доповіді закликають притягнути винних у скоєнні порушень і ущемлень прав людини до відповідальності за їхні дії та забезпечити правосуддя для жертв.

Інформаційний бюлетень