Наші новини

 • Заява щодо гуманітарних наслідків довготривалих обстрілів поблизу Донецької фільтрувальної станції

  (Київ, 14 березня 2018) - Координатор системи ООН та Координатор з гуманітарних питань в Україні, Ніл Вокер зробив заяву щодо гуманітарних наслідків довготривалих обстрілів поблизу Донецької фільтрувальної станції

 • Міжнародний жіночий день: жінки та дівчата в сільській місцевості

  8 березня, 2018 року - відзначається Міжнародний день жінок, присвячений цього року жінкам та дівчатам в сільській місцевості. Жінки з сільської місцевості становлять чверть усього населення світу та приблизно 43 % працівників сільського господарства. Жінки з сільської місцевості є основними учасницями трансформаційних змін в економіці, екології та соціальній сфері, необхідних для сталого розвитку.

 • Візит експертів ООН з актуалізації, підтримки політики та прискорення досягнення Цілей Сталого Розвитку в Україні

  З метою ефективного досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР) 12-21 березня 2018 р. група експертів ООН відвідає Україну з метою підтримки контекстуалізації та адаптації Цілей сталого розвитку та порядку денного сталого розвитку 2030 до потреб та пріоритетів України за допомогою підходу на основі актуалізації, підтримки політики та прискорення досягнення Цілей сталого розвитку (MAPS-підхід: M-Mainstreaming (актуалізація), A-Acceleration (прискорення), PS-Policy Support (підтримка політики)).

 • Чотири роки конфлікту в Україні: 4,4 мільйони людей у важкій гуманітарній ситуації

  28 лютого 2018 року, сьогодні у Брюсселі Міністр України з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Комісар ЄС з гуманітарної допомоги та врегулювання криз, Помічниця Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань та заступниця Координатора з питань надзвичайної допомоги, Координатор системи ООН в Україні та Координатор з гуманітарних питань, а також інші представники проінформували Європейський Союз, Держави-члени ЄС, Європейський Парламент та міжнародні організації про важку гуманітарну ситуацію, у якій опинилися 4,4 мільйона постраждалих від конфлікту людей на сході України.

Інформаційний бюлетень