Наші новини

 • Генеральний секретар ООН: Десятиліття випробувань, ера можливостей

  23 вересня 2016 року - Генеральний секретар ООН розповів про своє бачення процесів, які відбуваються в світі.  "Світ стикнувся з колосальними викликами. Наше наступне покоління вже в небезпеці, - вважає Пан Гі-мун. - І все ж, пропрацювавши 10 років на цій посаді, я впевнений, що покласти край війнам, бідності та репресіям, ліквідувати розрив між багатими й бідними і зробити дотримання прав реальністю у житті людей — все це нам під силу".

 • Конкурс для журналістів «Цілі сталого розвитку»

  Запрошуємо журналістів, які працюють у національних та регіональних ЗМІ в Україні взяти участь у конкурсі матеріалів, які розкривають тему імплементації/реалізації Цілей сталого розвитку в Україні, подолання викликів, пов’язаних з цим процесом, переходу на нові стандарти розвитку і використання нових можливостей, що відкриваються із запровадженням Цілей сталого розвитку. Кінцевий термін подання матеріалів – 15 жовтня 2016 року, 17.00.

 • Буковинці визначилися з пріоритетними цілями сталого розвитку Чернівецької області

  23 вересня 2016 року - Сьогодні у Чернівцях відбулися консультації щодо адаптації та локалізації Порядку денного розвитку до 2030 року та 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) в Україні.

 • Голова Донецької ОДА зустрівся з Постійним Представником ПРООН в Україні Нілом Вокером

  21 вересня відбулася робоча зустріч Голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського з Координатором системи ООН, Постійним Представником Програми розвитку ООН в Україні Нілом Вокером, під час якої обговорили основні питання співпраці між Донецькою ОДА та системою ООН в Україні.