24 травня 2017 року у Мінекономрозвитку під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулося завершальне засідання міжвідомчої робочої групи високого рівня для організації процесу імплементації Цілей сталого розвитку для України за участі представників агенцій ООН в Україні.

Інформаційний центр ООН в Токіо разом з Софійським університетом, а також Getty Images проводить конкурс фотографій для студентів про Цілі сталого розвитку!

Конференція має на меті стати переломним моментом, який повністю змінить спад здоров'я нашого океану для людей, планети та процвітання. Вона буде направлена на пошук рішень з участю всіх. Уряди Фіджі та Швеції відповідають за спільну організацію Конференції.

17 травня 2017 - журі підбило підсумки конкурсу дитячих малюнків "Яким я бачу своє майбутнє", який тривав 4-25 квітня 2017 року.

16 травня 2017 - Говорячи напередодні Міжнародного дня проти гомофобії, трансфобії і біфобії 17 травня, група міжнародних експертів з прав людини та експертів з Організації Об'єднаних Націй закликає держави та інші зацікавлені сторони ефективно захистити транс і гендерно різноманітних дітей та підлітків від дискримінації, вигнання, насильства і тавра ганьби, і сприяти сприятливим умовам в сім'ї для транс і гендерно різних людей.

15 травня 2017 року - Стипендія дає можливість молодим журналістам з країн з економікою, що розвивається і країн з перехідною економікою розповісти про роботу Організації Об'єднаних Націй. Програма проводиться щоосені в штаб-квартирі ООН.

12 травня 2017 року - Працевлаштування та забезпечення житлом залишаються ключовими викликами для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні, показує останній раунд Національної системи моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами, яку реалізує Міжнародна організація з міграції(МОМ) за фінансування Європейського Союзу.

5 травня 2017 - дерево буде встановлене в центрі Києва з нагоди оголошення Індикаторів пріоритетних Цілей сталого розвитку урядом України.

4 травня 2017 –  29 квітня о 12.00 у столичному Гідропарку на центральній локації країни наймасштабнішої щорічної Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Let`s Do it, Ukraine!» відбувся еко-фестиваль «ЧИСТОFEST» .

14 квітня 2017 – 10 квітня 2017 року Управління Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів відкрило офіс в Україні.

13 квітня 2017 року – Уряд України підтримав ініціативу Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна асамблея людей з інвалідністю України» щодо запровадження національної платформи раннього втручання.  

10 квітня 2017 року – cьогодні в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку Генеральний секретар Антоніо Гутерріш офіційно призначив пакистанську правозахисницю Малалу Юсуфзай новим Посланцем миру ООН.

7 квітня 2017 року – 24-25 березня 2017 року за ініціативи та організації Київського ліцею бізнесу відбулася VIII регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ – 2017». Цьогорічна конференція продовжує розгляд теми «Майбутнє, якого прагнемо ми. 2017 – рік миру і порозуміння».

6 квітня 2017 року - ЮНЕСКО запрошує фотографів з усього світу надсилати фото, які зображують журналістів під час їх роботи та загрози, які з нею пов'язані. Фотографії мають стосуватися роботи журналістів в різних ситуаціях, наприклад роботу міжнародних журналістів під час демонстрацій, великих публічних заходів, розслідувань щодо корупції, журналістів, які співпрацюють з поліцією чи військовими, роблять репортаж з зони конфлікту і т.д.

1-2 квітня 2017 року –  учасники моделювання у НАУКМА з усієї України мали можливість представляти дипломатичні інтереси певної держави: першого дня обговорювали позиції країн щодо теми комітету, протягом другого дня писатили резолюцію - документ з рекомендаціями для вирішення проблеми, зазначеної в тематиці комітету.

4 квітня 2017 року - Представництво ООН в Україні запрошує дітей та молодь взяти участь у конкурсі малюнків за темою «Яким я бачу своє майбутнє», що триватиме протягом 4 – 25 квітня 2017 року. Автори всіх робіт, які будуть надіслані в рамках конкурсу, отримають грамоти від Представництва ООН в Україні.

7 квітня 2017 року –  відзначається Всесвітній день здоров'я 2017 року, який цього року присвячений проблемі депресії - другого за поширеністю фактору, що приводить до непрацездатності або втрати здоров'я, і ​​головній причині 128 000 самогубств, що стаються у Європейському регіоні ВООЗ щорічно. Число людей із депресивними розладами в Регіоні становить 40 мільйонів, при цьому, за даними нещодавно опублікованих глобальних оцінок здоров'я станом на 2015 рік, показники поширеності цих розладів на рівні країн коливаються в діапазоні від 3,8% до 6,3% від загальної чисельності населення.

4 квітня 2017 року – Економіка України зросла на 2.3% у 2016 році, однак, таке зростання є досить помірним на фоні 16% кумулятивного падіння протягом попередніх двох років, говориться в останньому Огляді економічної ситуації Світового банку.   

4 квітня 2017 року – Координатор системи ООН підготував колонку, в якій наголошує на важливості проведення реформи системи охорони здоров’я. 

Київ, 3 квітня 2017 року – Сьогодні в Україну прибула велика партія життєво-необхідних ліків проти раку від одного з провідних світових виробників. П’ять препаратів, вироблених у Франції, Німеччині та Канаді, на загальну суму більше 60 мільйонів гривень розвантажені на склад ДП «Укрмедпостач», звідки згодом будуть доставлені у лікарні по Україні для забезпечення лікування тисяч дітей, що хворі на рак.