Члени Глобального Договору відвідали семінар з нефінансового звітування Kиїв, 19 червня, 2007 року Представництво ООН в Україні організувало семінар-тренінг з нефінансового звітування для членів Глобального Договору в Україні. Члени Глобального Договору відвідали семінар з нефінансового звітування Kиїв, 19 червня, 2007 року Представництво ООН в Україні організувало семінар-тренінг з нефінансового звітування для членів Глобального Договору в Україні. Члени Глобального Договору відвідали семінар з нефінансового звітуванняKиїв, 19 червня, 2007, Президент Готель Київ Представництво ООН в Україні організувало семінар-тренінг з нефінансового звітування для членів Глобального Договору в Україні.

Тренінг був проведений міжнародними експертами пані Оленої Тополевою та паном Андрієм Тополевим, які мають великий досвід консалтінгу з нефінансового звітування згідно міжнародних стандартів у Росії та за кордоном.

Проблема нефінансового звітування з економічної, екологічної та соціальної діяльності стає все важливішою у всьому світі, і Україна не є винятком. Клієнти компаній, уряди, неурядові організації та інвестори вимагають від бізнесу більшої прозорості, відповідальності за свою діяльність та розуміння їх впливу на соціальний розвиток та екологічний вплив.

Семінар познайомив учасників з широким спектром інформації стосовно розвитку нефінансового звітування на міжнародній арені та з інформацією стосовно існуючих ініціатив із звітування, таких як GRI (Global Reporting Initiative), Глобальна Ініціатива Звітування та AccounAbility 1000. Особлива увага на семінарі була присвячена СОР (Communication on Progress, Звіт по результатам діяльності), що є одним з прямих зобов'язань, які компанія бере на себе під час приєднання до Глобального Договору.

«Суспільство заохочує компанії розробляти соціальну звітність. Компанії стикаються із очікуваннями партнерів та тиском конкурентів, і через це повинні заявляти про своє лідерство та демонструвати відповідальну соціальну поведінку», відмітила у своїй презентації пані Тополева. «Нефінансове звітування також є ключем, що гарантує доступ до ринків капіталу», додала вона.

Подія зібрала 26 представників українських компаній-лідерів у сфері корпоративної соціальної відповідальності. Тема семірану викликала жвавий інтерес серед учасників та сприяла живій дискусії та конструктивному діалогу між ними.

Як результат, учасники разом з командою Глобального Договору ООН в Україні домовились про створення робочої команди, що складатиметься з компаній-чемпіонів, які входять до мережі Глобального Договору. Дана робоча команда буде розробляти український зразок звіту по результатам діяльності у партнерстві та за підтримки офісу Глобального Договору та беручі до уваги особливості українського ринку. Пізніше, зразок буде використано членами Глобального Договору в їхніх щорічних звітах з виконання десяти універсальних принципів.


*****

Для отримання додаткової інформації, звертайтесь, будь ласка, до Спеціаліста з Комунікацій Сектору Глобального Договору Пані Олександри Афанасьєвої, елетронна адреса- aleksandra.afanasieva@un.org.ua, або за телефоном 8044-253-9363.