Представники системи ООН в Україні зустрілись з колишнім Президентом Естонії Рюйтелем В понеділок, 23 квітня 2007 року, пан Рюйтель зустрівся з представниками системи агенцій ООН в Україні, обговорив поточну політичну ситуацію в країні та зусилля, які необхідні для подальшого впровадження реформ, а також поглиблення демократії. Представники системи ООН в Україні зустрілись з колишнім Президентом Естонії Рюйтелем В понеділок, 23 квітня 2007 року, пан Рюйтель зустрівся з представниками системи агенцій ООН в Україні, обговорив поточну політичну ситуацію в країні та зусилля, які необхідні для подальшого впровадження реформ, а також поглиблення демократії. Представники системи ООН в Україні зустрілись з колишнім Президентом Естонії Рюйтелем

Цього тижня колишній Президент Естонії пан Арнольд Рюйтель перебуває в Україні з візитом після попередніх консультацій з Координатором системи ООН в Україні Френсісом М. О’Доннеллом, що зараз відвідує регіональну зустріч в м. Софія, Болгарія. Досвід екс-Президента Рюйтеля щодо проведення реформ у своїй країні та вступу Естонії до Європейського Союзу є надзвичайно важливим для «європейського вибору» України. Він є радником Президента Віктора Ющенка і також працює головним спеціалістом ЮНІТАР - Науково-дослідного інституту ООН (UNITAR).

В понеділок, 23 квітня 2007 року, пан Рюйтель зустрівся з представниками системи агенцій ООН в Україні, обговорив поточну політичну ситуацію в країні та зусилля, які необхідні для подальшого впровадження реформ, а також поглиблення демократії. Перед зустріччю з Президентом України Віктором Ющенком, пан Рюйтель отримав інформацію щодо поточних проектів системи ООН в Україні, зокрема про ініціативи у сфері прискорення інституційних реформ та розбудови громадянського суспільства. Учасники зустрічі також представили останні політичні рекомендації ООН, які було надіслано на розгляд Президентом, Урядом та Парламентом, що торкаються необхідності тривалих реформ для посилення демократизації в інституціях, політиці, економіці та суспільстві в цілому. Під час обговорення також порівнювались процеси розвитку в Україні та Естонії та відбувся обмін думками щодо того, які пріоритетні питання потрібно вирішити для підвищення рівня життя та консолідації демократії. Крім того, пан Рюйтель розповів про «Децентралізовану програму співпраці» ЮНІТАР, яка передбачає проведення навчальних курсів для країн-членів з метою покращення їх можливостей для забезпечення виконання міжнародних конвенцій та досягнення Цілей розвитку тисячоліття.

На зустрічі з колишнім Президентом Рюйтелем були присутні Представник ЮНІСЕФ пан Джеремі Хартлі, Координатор ЮНЕЙДС в Україні пані Анна Шакарішвілі, заступник Постійного представника ПРООН в Україні пані Йоана Казана-Вишньовецька, Голова Представництва МОМ пан Джефф Лабовіц, Регіональний Радник з питань ВІЛ/СНІД в Україні пан Заза Церетелі, а також спеціаліст з координації Представництва ООН в Україні пані Рукен Текеш-Калікусу

Для отримання додаткової інформації, звертайтесь, будь ласка, до Спеціаліста із зв’язків з громадськістю Представництва ООН в Україні пані Вероніки Ващенко, veronika.vashchenko@un.org.ua, тел (+38 044) 254 0035.