2 грудня, 2006 року До Міжнародного Дня боротьби проти рабства відбувся громадський захід у Культурно-мистецькому центрі Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” з метою інформування української молоді про проблему торгівлі людьми та заохочення студентства активно залучитись до протидії сучасному рабству. b_104_83_16777215_00_images_content_news_823.jpg 2 грудня, 2006 року До Міжнародного Дня боротьби проти рабства відбувся громадський захід у Культурно-мистецькому центрі Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” з метою інформування української молоді про проблему торгівлі людьми та заохочення студентства активно залучитись до протидії сучасному рабству.
b_180_0_16777215_00_images_content_news_823.jpg 2 грудня, 2006 року До Міжнародного Дня боротьби проти рабства відбувся громадський захід у Культурно-мистецькому центрі Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” з метою інформування української молоді про проблему торгівлі людьми та заохочення студентства активно залучитись до протидії сучасному рабству.

Наразі жодна країна в світі не є захищеною від цього явища. Україна ж у значній мірі потерпає від торгівлі людьми. 1 з 10 українців знає когось в своєму оточенні, хто став жертвою торгівлі людьми.

Захід відкрив Голова представництва Міжнародної організації з міграції пан Джері Лабовіц та розповів про масштаби проблеми в Україні навівши декілька історій. Від імені Представництва ООН в Україні пан Джерелі Хартлі привітав учасників заходу та зачитав звернення Генерального секретаря ООН Кофі Аннана з нагоди Міжнародного Дня боротьби проти рабства. Повний текст звернення можна переглянути тут. Після того, розпочалась дискусії про проблему торгівлі людьми та її вплив на українське суспільство за участі представників Міжнародної організації з міграції, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства закордонних справ України керівників громадських організацій з Харкова та Вінниці, а також письменниця Олеся Галич. Після промов, учасники дискусії змогли поставити свої запитання експертам та передивитися художній фільм “Лілія назавжди”. Кожен відвідувач мав змогу підписати всеукраїнську петицію “Зупинимо сучасне рабство”.

Захід є частиною проекту “Боротьба з торгівлею людьми”, фінансованого Агентством США з міжнародного розвитку та проекту “Протидія торгівлі людьми: Україна”, фінансованого Шведським Агентством з міжнародного розвитку та співробітництва за підтримки Представництва ООН в Україні та Національного Університету “Києво-Могилянська Академія”.

За підтримки МОМ подібні заходи проводитимуться у більш ніж 20 містах України (Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Дрогобичі, Житомирі, Луганську, Луцьку, Миколаєві, Нікополі, Павлограді, Полтаві, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях) громадськими організаціями – партнерами МОМ з метою інформування студентів та молоді про проблему торгівлі людьми.

Інформування про небезпеку торгівлі людьми є ключовим у допомозі Україні остаточно подолати цей жахливий злочин та захистити громадян України. Українці виступлять 2 грудня 2006р. для того, щоб сказати “Ні” сучасному рабству.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Інформаційного відділу МОМ в Україні: pr@iom.kiev.ua або +(38) 044-568-5015.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ