23 листопада, 2006 у Києві 13 нових компаній приєднались до мережі підписантів Глобального договору в Україні, зокрема Укрсоцбанк, XXI Століття, Воля, Еріксон, Концерн Ніко, Всеукраїнська асоціація роботодавців, Київський завод вуглекислоти, Інститут транспортування нафти, Доля Дитини, ГО Молодь Може, Центр корпоративного громадянства, ГО Успішна Україна та Спілка підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України. b_105_70_16777215_00_images_content_news_814.jpg 23 листопада, 2006 у Києві 13 нових компаній приєднались до мережі підписантів Глобального договору в Україні, зокрема Укрсоцбанк, XXI Століття, Воля, Еріксон, Концерн Ніко, Всеукраїнська асоціація роботодавців, Київський завод вуглекислоти, Інститут транспортування нафти, Доля Дитини, ГО Молодь Може, Центр корпоративного громадянства, ГО Успішна Україна та Спілка підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України.
b_180_0_16777215_00_images_content_news_814.jpg

23 листопада, 2006 у Києві 13 нових компаній приєднались до мережі підписантів Глобального договору в Україні, зокрема Укрсоцбанк, XXI Століття, Воля, Еріксон, Концерн Ніко, Всеукраїнська асоціація роботодавців, Київський завод вуглекислоти, Інститут транспортування нафти, Доля Дитини, ГО Молодь Може, Центр корпоративного громадянства, ГО Успішна Україна та Спілка підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України.

Під час відкриття церемонії, Постійний координатор системи ООН в Україні пан Френсіс О’Доннелл привітав нових підписантів та зазначив “Зростаюча кількість компаній, що приєднуються до Глобального договору є підтвердженням важливої тенденції в українській бізнес спільноті, яка свідчить про подальше поширення та дотримання принципів соціальної відповідальності бізнесу в Україні”. Він також підкреслив, що ця мережа в Україні має складатись з групи лідерів впевнених в тому, що дотримання принципів Глобального договору відіграє дуже важливу роль у забезпеченні та посиленні процесу сталого економічного розвитку в країні.

Фотозвіт зустрічі підписантів Глобального договору в Україні можна переглянути тут.

Ініціатива Глобального договору була започаткована в Україні у квітні 2006 року за підтримки провідних українських та міжнародних компаній та високих посадовців Уряду України. Наразі загальна кількість учасників Глобального договору в Україні складає 47 компаній та організацій, з яких 26 міжнародні та великі українські компанії, 10 бізнес-асоціацій, 2 федерації роботодавців та професійних спілок, 3 малих та середніх підприємства та 6 неурядових організацій. Мета мережі Глобального договору в Україні – це поширення концепції соціальної відповідальності бізнесу в країні та започаткування проектів, що спрямовані на боротьбу з корупцією, захист навколишнього середовища, дотримання стандартів праці та захист прав людини.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь до Спеціалісту з Глобального договору ООН пані Бьорді Найтлі за тел. 8044-253-9363, birdie.knightly@un.org.ua, веб-сайт: http://www.unglobalcompact.org

******

У 1999 році ініціативу, яка отримала назву Глобального договору, було започатковано Генеральним секретарем ООН Кофі Аннаном. Метою Договору стало поширення принципів, пов’язаних із захистом прав людини, стандартами праці, боротьбою з корупцією та захистом навколишнього середовища на стратегію та діяльність ділових кіл у всьому світі. З цього часу ініціатива активно допомагає у розвитку партнерства між приватним сектором та урядами, агенціями ООН, трудовими та громадськими організаціями на підтримку Цілей Тисячоліття. Ці принципи є наступні:

Права людини:

Принцип №1: Ділові кола повинні підтримувати та поважати підхід, який передбачає захист міжнародних прав людини в сферах їхнього впливу;
Принцип № 2: Ділові кола не можуть бути причетні (повинні не мати відношення) до порушення прав людини;

Стандарти праці:

Принцип № 3: Ділові кола повинні підтримувати свободу зібрань та ефективне визнання права на колективний договір;
Принцип № 4: Ділові кола повинні підтримувати ліквідацію усіх форм примусової (та обов’язкової) праці;

Принцип № 5: Ділові кола повинні підтримувати ліквідацію дитячої праці;

Принцип № 6: Ділові кола повинні підтримувати ліквідацію дискримінації при прийомі на роботу та у професійній діяльності.

Навколишнє середовище:

Принцип № 7: Ділові кола повинні застосовувати дбайливий (обережний) підхід до питань екології;

Принцип № 8: Ділові кола повинні вживати заходів на підтримку посилення екологічної відповідальності;
Принцип № 9:
Ділові кола повинні заохочувати розвиток та розповсюдження екологічно безпечних технологій;

Боротьба з корупцією:

Принцип № 10: Ділові кола повинні боротися з будь-якими виявами корупції, включаючи здирництво та хабарництво.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ