31 жовтня, 2006 року у кулуарах Верховної Ради відбувся інформаційний ярмарок публікацій агенцій системи ООН, що працюють в Україні. b_96_72_16777215_00_images_content_news_798.jpg 31 жовтня, 2006 року у кулуарах Верховної Ради відбувся інформаційний ярмарок публікацій агенцій системи ООН, що працюють в Україні. b_180_0_16777215_00_images_content_news_798.jpg

31 жовтня, 2006. Київ. Щорічнийінформаційний ярмарок публікацій ООН відбувся сьогодні в українському Парламенті. Ярмарок проходив у рамках серії заходів з відзначення Днів ООН у Верховній Раді, які також включали зустріч Спікера Парламенту з керівниками агентств ООН в Україні та обговорення в комітетах Верховної Ради з нагальних питань.

Ярмарок публікацій агенцій ООН є вже традиційним в календарі Верховної Радіи України та Представництва ООН. Під час заходу представники агенцій ООН мали змогу ознайомити депутатів з своєю діяльністю, досягненнями та подлитися друкованими матеріалами.

Усі агенції та проекти, які брали участь у ярмарку мали дуже цікаві та змістовні публікації. Серед них можна виділити – примірники звіту «Ведення Бізнесу в Україні 2006» підготовлений Світовим Банком та Міжнародною Фінансовою Корпорацією. Звіт з людського розвитку Програми розвитку ООН за 2005 рік та аналітичним звіт «Гуманітарні наслідки Аварії на Чорнобильській АЕС. Стратегія Відродження». Також, був представлений новий Збірник міжнародних договорів України про правову допомогу у кримінальних справах виданий Міжнародна Організація з Міграції спільно з Генеральною Прокуратурою України та ряд публікацій Дитячого фонду ООН – ЮНІСЕФ «Становище дітей та жінок в Україні». Крім того, інформаційні матеріали Фонду народонаселення ООН та Управління Верховного комісару ООН у справах біженців, низку інформаційних листівок про заходи Муніципальної програми врядуваня та сталого розвитку та молодіжного проекту Програми розвитку ООН. А також до уваги було запропоновано документ щодо співпраці ООН та України на 2006 – 2010 роки, доповіді та багато інших цікавих матеріалів.

Якщо Вас цікавлять публікації агенцій системи ООН в Україні, будь ласка, звертайтесь до пані Олена Білоус, інформаційного асистента Представництва ООн в Україні. тел: 253-9363, 254-0035.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ