29 вересня 2006 року пан Френсіс М. О’ДОННЕЛЛ, Координатор системи Організації Об’єднаних Націй в Україні та Постійний Представник Програми розвитку ООН в Україні зустрівся з Першим віце-прем'єр-міністром України, Міністром фінансів України паном Миколою АЗАРОВИМ.
29 вересня 2006 року пан Френсіс М. О’ДОННЕЛЛ, Координатор системи Організації Об’єднаних Націй в Україні та Постійний Представник Програми розвитку ООН в Україні зустрівся з Першим віце-прем'єр-міністром України, Міністром фінансів України паном Миколою АЗАРОВИМ.
Під час зустрічі пан О’ДОННЕЛЛ презентував нещодавно опублікований третій звіт Комісії «Блакитної стрічки» «Держава і громадянин: виконуючи обіцянки», який містить аналіз та рекомендації щодо запровадження пріоритетних соціальних та економічних реформ в Україні. ПанО’ДОННЕЛЛ та панАЗАРОВ обговорили макроекономічну ситуацію в країні, а також підтримку, яку агентства системи ООН надають для підтримки реформ. Партнери також домовилися визначити найближчим часом конкретні механізми співпраці між Аналітично-дорадчим центром «Блакитної стрічки» ПРООН та урядом.
Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до пані Марії КЛИМОВИЧ за тел.: 254 00 35 або mariya.klymovych@undp.org.ua
******
Комісія «Блакитної стрічки» була ініційована та підтримана Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН). Комісія є повністю незалежним дорадчим органом, до складу якого були запрошені провідні національні та міжнародні експерти.
Метою третього звіту Комісії «Держава і громадянин: виконуючи обіцянки», який був офіційно представлений 21 вересня 2006 року, є визначення головних проблем, які необхідно і можливо вирішити в перші місяці роботи нового Уряду та нового складу Верховної Ради. ПРООН рекомендує цей звіт до уваги Уряду, ділових кіл та громадянського суспільства та готова підтримати їх зусилля, спрямовані на реалізацію будь-яких з рекомендацій звіту.
Аналітично-дорадчий центр «Блакитної стрічки»був створений в 2005 році для надання допомоги українському уряду в реалізації рекомендацій Комісії “Блакитної стрічки” в України. Головна мета Центру — сприяти наступному етапу соціально-економічної трансформації в Україні шляхом надання підтримки у формулюванні політики, розбудові інституціональної потужності та стимулюванні і проведенні широкого діалогу на тему економічного розвитку.
ПРООН є глобальною мережею розвитку ООН, яка надає країнам знання, досвід та ресурси задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. ПРООН зосереджується на допомозі країнам щодо розвитку та вирішенні викликів демократичного врядування, викорененні бідності, подоланні ВІЛ/СНІДу, попередженні криз та відновленні їх наслідків, розвитку енергетики та довкілля Ми співпрацюємо з 166 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та загальнонаціональних проблем розвитку. Більш детальна інформація на www.undp.org