«Держава і громадянин: виконуючи обіцянки» - Третій звіт Комісії «Блакитної стрічки» в Україні буде представлений в Києві 21 вересня 2006 року. b_58_83_16777215_00_images_content_news_763.jpg «Держава і громадянин: виконуючи обіцянки» - Третій звіт Комісії «Блакитної стрічки» в Україні буде представлений в Києві 21 вересня 2006 року.
b_180_0_16777215_00_images_content_news_763.jpg

Що: Продовжуючи успішний досвід Комісії «Блакитної стрічки», яка діє з середини 2004 року Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй має честь представити Третій звіт Комісії «Держава і громадянин: виконуючи обіцянки» широкому колу політичних лідерів під час круглого столу. Документ був підготовлений для того, щоб допомогти українським лідерам та громадянському суспільству відповісти на політичні виклики та разом вжити заходів, які сприятимуть довгостроковому та сталому зростанню в Україні.

Хто: пан Кальман МІЖЕЙ, ініціатор та міжнародний співголова Комісії «Блакитної стрічки», пан Олександр ПАСХАВЕР, національний співголова Комісії, пан Френсіс М. О’ДОННЕЛЛ, Постійний координатор системи ООН в Україні. Окрім того, до участі в презентації запрошені пані Людмила Мусіна, Заступник Міністра Економіки України, пан Ігор ШУМИЛО, Виконавчий директор з економічних питань Національного банку України та інші представники Уряду та Верховної Ради України.

Де/коли: В четвер, 21 вересня 2006 року, з 10:00 до 13:30, в конференц-залі Національного банку України (вул. Інститутська, 9).

Акредитація преси: до 12:00, 20 вересня, 2006 року за телефоном 254-00-35, 253-93-63.

Для отримання більш детальної інформації та організації індивідуальних інтерв’ю звертайтеся до пані Вероніки ВАЩЕНКО +38 067 927 60 38 або пані Марії КЛИМОВИЧ +38 050 3115851.

*********

Комісія «Блакитної стрічки» була ініційована та підтримана Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН). Комісія є повністю незалежним дорадчим органом, до складу якого були запрошені провідні національні та міжнародні експерти.

Метою третього звіту Комісії «Держава і громадянин: виконуючи обіцянки» є визначення головних проблем, які необхідно і можливо вирішити в перші місяці роботи нового Уряду та нового складу Верховної Ради. Цілеспрямовані реформи приведуть Україну на шлях динамічного зростання, яке підніме імідж України до рівня, якого заслуговує її обдарований народ.

Окрім офіційної презентації, звіт Комісії буде представлений під час серії двосторонніх зустрічей з українськими високо посадовцями, провідними лідерами ділових кіл та студентами.

ПРООН рекомендує цей звіт до уваги Уряду, ділових кіл та громадянського суспільства та готова підтримати їх зусилля, спрямовані на реалізацію будь-яких з рекомендацій звіту.

ПРООН є глобальною мережею розвитку ООН, яка надає країнам знання, досвід та ресурси задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. ПРООН зосереджується на допомозі країнам щодо розвитку та вирішенні викликів демократичного врядування, викорененні бідності, подоланні ВІЛ/СНІДу, попередженні криз та відновленні їх наслідків, розвитку енергетики та довкілля Ми співпрацюємо з 166 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та загальнонаціональних проблем розвитку. Більш детальна інформація на www.undp.org.