Київ, 7 вересня 2006р. – Представництво Міжнародної організації з Міграції (МОМ) в Україні та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запрошують представників ЗМІ взяти участь у Церемонії вручення нагород за особливі заслуги у протидії торгівлі людьми, яка проводитиметься у Національному академічному театрі української драми ім. Івана Франка. b_180_0_16777215_00_images_content_news_759.jpg Київ, 7 вересня 2006р. – Представництво Міжнародної організації з Міграції (МОМ) в Україні та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запрошують представників ЗМІ взяти участь у Церемонії вручення нагород за особливі заслуги у протидії торгівлі людьми, яка проводитиметься у Національному академічному театрі української драми ім. Івана Франка.
b_180_0_16777215_00_images_content_news_759.jpg Київ, 7 вересня 2006р. – Представництво Міжнародної організації з Міграції (МОМ) в Україні та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запрошують представників ЗМІ взяти участь у Церемонії вручення нагород за особливі заслуги у протидії торгівлі людьми, яка проводитиметься у Національному академічному театрі української драми ім. Івана Франка.

На Церемонії вшановуватимуть представників державних установ, громадських організацій та особистостей, які виявили відданість та мужність у боротьбі з торгівлею людьми. Це також сприятиме підвищенню обізнаності із проблемою в Україні.

Пані Катерина Ющенко виступатиме із промовою на початку Церемонії. Її Величність Королева Швеції Сильвія братиме участь у Церемонії та висвітлить проблему торгівлі дітьми.

Українські зірки Анатолій Хостікоєв та Наталя Сумська будуть ведучими Церемонії. Національний Президентський оркестр, гурт Грін Грей, співачка Гайтана та дитячий гурт з Української Академії мистецтв виконають концертні номери під час цієї урочистої події.

Міністри внутрішніх справ, у справах сім’ї, молоді та спорту, Посли Сполучених Штатів Америки та Королівства Швеції разом із представниками Європейської Комісії презентуватимуть нагороди.

Голова Представництва Агентства США з міжнародного розвитку в Україні п. Ерл Гаст, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту п. Юрій Павленко, Міністр внутрішніх справ України п. Юрій Луценко та Голова Представництва Міжнародної Організації з Міграції в Україні п. Джефрі Лабовіц зможуть відповісти на запитання представників засобів масової інформації з приводу проблеми торгівлі людьми в Україні 7 вересня о 18:00 у приміщенні фойє другого поверху бельетажу Національного академічного театру української драми ім. Івана Франка за адресою Площа Івана Фіранка, буд. 3.

Церемонія вручення нагород за зусилля з протидії торгівлі людьми відбудеться після прес - конференції.


Підготовка та проведення Церемонії нагородження здійснюється за допомогою партнерських організацій – Креативного Фонду Булгакова, Metro Cash & Carry Ukraine Ltd. та каналу УТ-1.

Про МОМ в Україні
Представництво МОМ в Україні розпочало боротьбу з торгівлею людьми в Україні в 1998р. З 2000р, Представництво МОМ в Україні надало допомогу більш ніж 3,000 потерпілим від торгівлі людьми, включаючи медичну допомогу, психологічне консультування, професійні тренінги та юридичні консультації серед інших форм підтримки. Жертви торгівлі людьми, яким допомогла МОМ, повернулись з понад 50 країн світу; близько 48 відсотків жертв повернулись з Російської Федерації, Туреччини та Польщі.

Про USAID
З 1992р., Агентство США з Міжнародного розвитку надало Україні гуманітарної та технічної допомоги на суму 1.9 мільярда доларів для підтримки процесів демократичного розвитку, реструктуризації економіки та реформування соціального сектору в регіоні.