Перша Леді Німеччини пані Eвa Луїзе Kьoлeр, яка є водночас Патроном Національного Комітету ЮНІСЕФ в Німеччині, відвідала Україну для ознайомлення з допомогою, яку надає ЮНІСЕФ Україні у боротьбі з ВІЛ/СНІДом. b_99_74_16777215_00_images_content_news_757.jpg Перша Леді Німеччини пані Eвa Луїзе Kьoлeр, яка є водночас Патроном Національного Комітету ЮНІСЕФ в Німеччині, відвідала Україну для ознайомлення з допомогою, яку надає ЮНІСЕФ Україні у боротьбі з ВІЛ/СНІДом.
b_180_0_16777215_00_images_content_news_757.jpg Oдеса, 2 вересня 2006 року. Перша Леді Німеччини пані Eвa Луїзе Kьoлeр, яка є водночас Патроном Національного Комітету ЮНІСЕФ в Німеччині, відвідує Україну для ознайомлення з допомогою, яку надає ЮНІСЕФ Україні у боротьбі з ВІЛ/СНІДом. Пані Кьолер разом з Першою Леді України пані Катериною Ющенко вчора відвідали Одеський обласний центр по профілактиці та боротьбі з ВІЛ/СНІДом, Центр денного перебування для ВІЛ-позитивних дітей та Освітній центр для дітей вулиці.

Україна є найбільш ураженою ВІЛ/СНІДом серед країн Європи. За оцінками експертів 360, 000 осіб віком від 15 до 49 років живуть з ВІЛ, а це приблизно 1,4 % дорослого населення. Майже 25 % осіб, що живуть з ВІЛ, є віком молодші за 20 років. Серед зареєстрованих у 2005 році випадків передачі ВІЛ 59 % припадають на осіб молодших за 30 років. Кількість дітей, народжених ВІЛ-позитивними жінками зростає. 186 дітей вже померли через ВІЛ/СНІД.

«СНІД – це бомба уповільненої дії. Темпи поширення ВІЛ-інфекції в Україні і, зокрема серед молодих людей, викликає тривогу. Ми все ще маємо шанс повернути епідемію назад. Але ми повинні діяти зараз» – сказала пані Eвa Луїзе Kьoлeр.

Для посилення допомоги дітям та родинам, що потерпають від ВІЛ/СНІДу, ЮНІСЕФ разом з партнерами розпочав глобальну кампанію Єднаймося заради дітей. Єднаймося проти СНІДу. 1 червня Україна приєдналася до кампанії, яка закликає до прискорення дій задля того, щоб допомогти дітям та молодим людям захистити себе від ВІЛ/СНІДу, попередити передачу ВІЛ від матері до новонародженого, забезпечити педіатричне лікування дітям, що потребують його, та задовольнити потреби дітей, що осиротіли та постраждали від ВІЛ/СНІДу.

У Німеччині пані Eвa Луїзе Kьoлeр як Патрон Національного Комітету ЮНІСЕФ розпочала кампанію «Я і Ти проти СНІДу» для збору коштів на підтримку глобальної кампанії Єднаймося заради дітей. Єднаймося проти СНІДу.

* * *

Протягом майже 60-ти років ЮНІСЕФ є світовим лідером у захисті прав дітей. Фонд працює у 157-ми країнах, допомагаючи дітям виживати і розвиватися, починаючи з раннього дитинства і до юності. Найбільший у світі постачальник вакцин для дітей, ЮНІСЕФ підтримує дитяче здоров’я і харчування, якісну базову освіту для всіх хлопчиків і дівчаток, і захищає дітей від насильства, експлуатації і ВІЛ/СНІДу. Фонд ЮНІСЕФ складається повністю з добровільних внесків окремих осіб, компаній, закладів та урядів.


За подальшою інформацією звертайтеся:

Дмитро Коник, Координатор інформаційних програм, Київ, тел: 380 44 254 2450, dkonyk@unicef.org

До уваги телемовників: ЮНІСЕФ надає новини та відео сюжети з різних країн світу на: www.thenewsmarket.com/unicef

Вся інформація по кампанії на сайті www.unicef.org/uniteforchildren , www.unicef.org