13 липня 2006 року, Київ. Представництво Організації Об’єднаних Націй привітало створення Кабінетом Міністрів України Українського агентства міжнародного розвитку, як надзвичайно важливий внесок задля досягнення всесвітніх Цілей Розвитку Тисячоліття. 13 липня 2006 року, Київ. Представництво Організації Об’єднаних Націй привітало створення Кабінетом Міністрів України Українського агентства міжнародного розвитку, як надзвичайно важливий внесок задля досягнення всесвітніх Цілей Розвитку Тисячоліття.

Завдяки агентству, що діятиме в складі Міністерства Закордонних Справ України, тепер Україна буде не тільки отримувати міжнародну технічну допомогу, але й сама стане її активним донором.

Цей новий інструмент, представлений українською владою, започатковує дієвий механізм в реалізації Україною політики надання технічної допомоги іноземним державам, і є визначним кроком України до інтеграції в світову спільноту, і внеском в створення своєї репутації важливого партнера в вирішенні найгостріших проблем і викликів сьогодення.

«Створення Українського агентства міжнародного розвитку є важливим кроком у розвитку закордонної політики держави і значущим внеском в роботу, яка спрямована на досягнення восьмої Цілі Розвитку Тисячоліття - глобального партнерства задля розвитку. Відтепер Україна стає членом світової громади донорів, діючи разом з іншими країнами-членами ООН та міжнародними організаціями в наданні допомоги тим, хто її найбільше потребує», - наголосив Френсіс М. О’Доннелл, Координатор системи ООН в Україні.

Для подальшої інформації, будь ласка, звертаєтеся до пані Вероніки Ващенко, Спеціаліста по зв’язках з громадськістю: veronika.vashchenko@undp.org, тел.: (+38 044) 453-9363, 254-0035