4 липня 2006 року відбулося п’яте засідання Групи технічного оцінювання (ГТО) відповідальної за огляд заявок на фінансування при підготовці Національної Координаційної Ради з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу заявки України до 6 Раунду Глобального Фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

4 липня 2006 року відбулося п’яте засідання Групи технічного оцінювання (ГТО) відповідальної за огляд заявок на фінансування при підготовці Національної Координаційної Ради з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу заявки України до 6 Раунду Глобального Фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

На засіданні були присутні дванадцять з двадцяти двох членів ГТО, два незалежні спостерігачі та три члени Секретаріату ГТО.

Заключний звіт Групи Технічної Оцінки щодо забезпечення підготовки заявки України до ГФСТМ (6 раунд) на отримання фінансування програми „Подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні” та відбору Основного Реципієнта гранту ГФСТМ був закінчений та узгоджений під час цього засідання.

У червні у Києві мали місце чотири засідання Групи Технічного Оцінювання

30 червня 2006 року відбулося четверте засідання Групи Технічного Оцінювання (ГТО), відповідальної за огляд заявок на фінансування при підготовці Національної Координаційної Ради з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу заявки України до 6 Раунду Глобального Фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

На засіданні були присутні чотирнадцять з двадцяти двох членів ГТО, два незалежні спостерігачі та три члени Секретаріату ГТО.

Під час зустрічі Були оглянуті та оцінені заявки на отримання статусу Принципового Реципієнта, подані до Секретаріату ГТО, а також розроблені фінальні рекомендації.

Як було погоджено під час зустрічі, п’яте засідання ГТО попередньо призначене на 4 липня 2006 року в приміщенні представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я.

28 червня 2006 року відбулося друге засідання Групи Технічного Оцінювання (ГТО), відповідальної за огляд заявок на фінансування при підготовці Національної Координаційної Ради з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу заявки України до 6 Раунду Глобального Фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

На засіданні були присутні п'ятнадцять з двадцяти двох членів ГТО, два незалежні спостерігачі та два члени Секретаріату ГТО.

Під час зустрічі Були оглянуті та оцінені компонентні заявки та заявки на статус Принципового Реципієнта, подані до Секретаріату ГТО.

26 червня 2006 року відбулося друге засідання Групи Технічного Оцінювання (ГТО), відповідальної за огляд заявок на фінансування при підготовці Національної Координаційної Ради з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу заявки України до 6 Раунду Глобального Фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

На засіданні були присутні сімнадцять з двадцяти двох членів ГТО, два незалежні спостерігачі та чотири члени Секретаріату ГТО.

Під час зустрічі Були оглянуті та оцінені компонентні заявки, подані до Секретаріату ГТО.

23 червня 2006 року відбулося перше засідання Групи Технічного Оцінювання (ГТО, відповідальної за огляд заявок на фінансування, при підготовці Національної Координаційної Ради до подання заявки на 6 Раунд Глобального Фонду.

На засіданні були присутні дванадцять з двадцяти двох членів ГТО, два незалежні спостерігачі та два члени Секретаріату ГТО.

Під час зустрічі були обрані Голова та Заступник Голови ГТО. На засіданні також вдалося встановити графік роботи ГТО та критерії для огляду та оцінки заявок, що Були подані до Секретаріату ГТО.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ