Київ, 3 липня 2006р. Натхненні фільмом Евана МакГрегора та Чарлі Бурмана «Довга подорож навколо світу», група із дев’ятнадцяти байкерів вирушила із Лондона через всю Європу щоб привезти допомогу для проекту, що підтримується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) у Києві. b_91_68_16777215_00_images_content_news_729.jpg Київ, 3 липня 2006р. Натхненні фільмом Евана МакГрегора та Чарлі Бурмана «Довга подорож навколо світу», група із дев’ятнадцяти байкерів вирушила із Лондона через всю Європу щоб привезти допомогу для проекту, що підтримується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) у Києві.
b_180_0_16777215_00_images_content_news_729.jpg

Київ, 3 липня 2006р. Натхненні фільмом Евана МакГрегора та Чарлі Бурмана «Довга подорож навколо світу», група із дев’ятнадцяти байкерів вирушила із Лондона через всю Європу щоб привезти допомогу для проекту, що підтримується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) у Києві.

Група, очолювана головою Клубу Мотоциклістів «Роумарш» Кітом Хопкінсом та його дружиною Джудіт, вже зібрала понад 30 000 британських фунтів які будуть передані в розпорядження проекту, що підтримується ЮНІСЕФ, та впроваджується громадською організацією «Допомога дітям Чорнобиля», що була заснована після аварії на Чорнобильській АЕС та допомагає понад 200 постраждалим від трагедії дітям і сім’ям.

«Допомога дітям Чорнобиля» був одним із проектів які відвідали Чарлі та Еван протягом їхньої «Довгої подорожі навколо світу» під час якої вони проїхали на своїх мотоциклах 20 000 миль. Після повернення до Лондона актори випустили багатосерійний фільм та книгу про свою подорож, кошти від яких були спрямовані на підтримку проектів ЮНІСЕФ в різних країнах світу. Проект «Допомога дітям Чорнобиля» допомагає дітям які постраждали від катастрофи, надаючи їм змогу соціалізуватися, навчитися рукоділлю, роботі на комп’ютері, спорту, англійській мові, навичкам відео та фото зйомки, а також отримати соціальну та психологічну допомогу. Випадки дитячого раку стали майже вдесятеро частішими після катастрофи, що вибухнула на Чорнобилі 26 квітня 1986 року.

Відомий британський актор та давній партнер ЮНІСЕФ Чарлі Бурман сказав: «Для мене є великою честю дізнатися, що фільм «Довга подорож навколо світу» надихнув інших зібрати кошти для підтримки надзвичайно важливої роботи ЮНІСЕФ у Києві. Зустріч із дітьми цього проекту була визначною подією нашої мандрівки, тому хочу висловити свою підтримку та визнання Кіту і його групі у їх доброчинній справі.»

Кіт Хопкінс та його команда провели в дорозі 14 днів, проїхавши через Францію, Голландію, Германію та Польщу та досягнули України. А повертаючись назад вони будуть зупинятися у Чехії, Люксембургу та Бельгії.

Для довідкової інформації звертатися:

Дмитро Коник, ЮНІСЕФ Україна, тел.: +38 050 357 87 58,
e-mail:dkonyk@unicef.org

Анна Суходольська, ЮНІСЕФ Україна, тел,: +38 067 440 96 61,
e-mail:asukhodolska@unicef.org

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ