Фонд демократії ООН ФДООН вперше оголошує конкурс на залучення інноваційних проектів, з метою розвитку та зміцнення демократичних установ, пропагування захисту прав людини та забезпечення участі всіх верств суспільства в демократичних процесах. Фонд демократії ООН (ФДООН), під керівництвом Фонду довіри ООН, було засновано Генеральним секретарем ООН в липні 2005 року. Метою діяльності фонду є надання стратегічної підтримки для заохочення діяльності ініціатив в цілому світі в сфері розвитку демократії та захисту прав людини. b_180_0_16777215_00_images_content_news_676.jpg Фонд демократії ООН ФДООН вперше оголошує конкурс на залучення інноваційних проектів, з метою розвитку та зміцнення демократичних установ, пропагування захисту прав людини та забезпечення участі всіх верств суспільства в демократичних процесах. Фонд демократії ООН (ФДООН), під керівництвом Фонду довіри ООН, було засновано Генеральним секретарем ООН в липні 2005 року. Метою діяльності фонду є надання стратегічної підтримки для заохочення діяльності ініціатив в цілому світі в сфері розвитку демократії та захисту прав людини. b_180_0_16777215_00_images_content_news_676.jpg

Фонд демократії ООН ФДООН вперше оголошує конкурс на залучення інноваційних проектів, з метою розвитку та зміцнення демократичних установ, пропагування захисту прав людини та забезпечення участі всіх верств суспільства в демократичних процесах.

Фонд демократії ООН (ФДООН), під керівництвом Фонду довіри ООН, було засновано Генеральним секретарем ООН в липні 2005 року. Метою діяльності фонду є надання стратегічної підтримки для заохочення діяльності ініціатив в цілому світі в сфері розвитку демократії та захисту прав людини.

Організація, яка бажає подати заявку на отримання фінансування від ФДООН, має відвідати веб-сторінку http://www.undemocracyfund.org/submit.html та заповнити реєстраційну форму англійською або французькою мовою в режимі онлайн.

Останній термін подання заявок на 1 тур15 травня, 2006 року

Хто може взяти участь в конкурсі:

 • Урядові організації,
 • Незалежні та конституційні установи
 • Громадські організацій та неурядові державні організації
 • Глобальні та регіональні міжурядові інституції, організації та асоціації, які не є частиною ООН
 • Організації системи ООН, включаючи відповідні відділи, спеціалізовані агенції, фонди та програми, які працюють у цій сфері.

Можливі заходи:

 • Посилення демократичного діалогу та підтримка конституційних процесів
 • Уповноваження громадського суспільства
 • Громадська освіта, реєстрація виборців та посилення політичних партій
 • Доступ громадян до інформації
 • Охорона основних прав та свобод людини
 • Поширення відповідальності, прозорості та цілісності

Період реалізації проектів: 12-24 місяці.

Розмір очікуваного гранту: від 50 000 до 500 000 доларів США

Більш детальну інформацію про Фонд демократії ООН та інструкції щодо оформлення заявок можна знайти на інтернет сайті Фонду
http://www.un.org/democracyfund