10 березня 2006 року відбулась зустріч Постійного Координатора Системи ООН в Україні, пана Френсіса О’Доннелла, та Голови Правління Актив-Банку, пана Юрія Іванова. b_108_74_16777215_00_images_content_news_674.jpg 10 березня 2006 року відбулась зустріч Постійного Координатора Системи ООН в Україні, пана Френсіса О’Доннелла, та Голови Правління Актив-Банку, пана Юрія Іванова. b_180_0_16777215_00_images_content_news_674.jpg 10 березня 2006 року відбулась зустріч Постійного Координатора Системи ООН в Україні, пана Френсіса О’Доннелла, та Голови Правління Актив-Банку, пана Юрія Іванова. Під час зустрічі пан Іванов передав пану О’Доннеллу лист Генеральному Секретарю ООН щодо приєднання Актив-Банку до Глобального Договору, підтримки Глобального Договору та його принципів. Пан О’Доннелл привітав Актив-Банк з приєднанням до Глобального Договору та закликав Банк та інші організації до активних заходів щодо просування корпоративного громадянства в Україні.

Глобальний договір ООН є добровільною ініціативою, що закликає приватні компанії та інші організації до підтримки та впровадження в рамках сфери їх впливу та діяльності набору основних принципів та цінностей у сфері прав людини, трудових норм, навколишнього середовища та протидії корупції.

Актив-Банк розпочав свою діяльність на ринку України у 2002 році. Наразі Банк представлений у таких містах України, як Київ, Донецьк та Львів, та нараховує більше ніж 1200 корпоративних клієнтів. Стратегія Актив-Банку визначається корпоративним девізом «Мета-дія-результат».