5-7 квітня 2006 року Координатор системи ООН та Постійний представник ПРООН в Україні Френсіс М.О’Доннелл відвідав Кишинев, де він зустрівся зі співробітниками офісу Координатора агенцій ООН у Молдові b_102_76_16777215_00_images_content_news_672.jpg 5-7 квітня 2006 року Координатор системи ООН та Постійний представник ПРООН в Україні Френсіс М.О’Доннелл відвідав Кишинев, де він зустрівся зі співробітниками офісу Координатора агенцій ООН у Молдові
b_180_0_16777215_00_images_content_news_672.jpg 5-7 квітня 2006 року Координатор системи ООН та Постійний представник ПРООН в Україні Френсіс М.О’Доннелл відвідав Кишинев, де він зустрівся зі співробітниками офісу Координатора агенцій ООН у Молдові. Разом з Координатором системи ООН та Постійним представником ПРООН у Молдові Бруно Поуезаті та іншими колегами, делегація з Києва мала можливість обговорити поточні ініціативи та поділитися успішним досвідом щодо реалізації подібних проектів.

Крім цього, у Одесі, пан О’Доннелл відвідав Місію Європейського Союзу з надання прикордонної допомоги (EUBAM), яка впроваджується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та фінансується Європейським Союзом. Після зустрічі з Головою комісії Ференцем Банфі та керівним складом EUBAM, члени української делегації відвідали офіси проекту у Кучургані, Паланці та Платоново. Під час розмов з співробітниками проекту, делегація обговорила поточну ситуацію на відповідних ділянках, наскільки успішною є співпраця членів місії EUBAM з українськими прикордонниками, прогрес та виклики, які постають на теперішній фазі впровадження проекту.

Місія Європейського Союзу з надання прикордонної допомоги Молдові та Україні була започаткована 30 листопада 2005 року у відповідь на спільний запит Президентів Молдови та України. Місія є дорадчим технічним органом, який не має виконавчої влади. Місія надає тренінгі на місцях та поради офіційним представниками Молдови та України, укріплюючи їх спроможність ефективного здійснення прикордонного та митного контролю та прикордонного нагляду впродовж спільного кордону.

Головний офіс місії знаходиться у Одесі, та є ще п’ять офісів на місцях. В цих офісах працюють 70 експертів, серед яких громадяни членів-країн ЄС: Бельгії, Чеської республіки, Данії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Греції, Угорщини, Італії, Латвії, Литви, Нідерланди, Польщі, Португалії, Словаччини та Об’єднаного Королівства.

Більш детальна інформація про проект знаходиться на сайті http://www.eubam.org