Сьогодні в Будинку Представництва ООН в Україні відбулося закриття благодійної виставки-ярмарки, впродовж якої було зібрано понад 6 000 гривень в підтримку програми Арт-терапії для онкохворих дітей. b_100_74_16777215_00_images_content_news_664.jpg Сьогодні в Будинку Представництва ООН в Україні відбулося закриття благодійної виставки-ярмарки, впродовж якої було зібрано понад 6 000 гривень в підтримку програми Арт-терапії для онкохворих дітей. b_180_0_16777215_00_images_content_news_664.jpg

Сьогодні в Будинку Представництва ООН в Україні відбулося закриття благодійної виставки-ярмарки, впродовж якої було зібрано понад 6 000 гривень в підтримку програми Арт-терапії для онкохворих дітей.

Виставку було проведено з 6 по 31 березня 2006 року за ініціативи керівників Студії «АРТ-СЕЛО», волонтерської групи «Ми поруч», Благодійного фонду допомоги онкохворим дітям «Краб» та за підтримки Представництва ООН в Україні.

Ця ініціатива мала за мету зібрати кошти для проведення занять Арт-терапією з дітьми, хворими на рак, що проходять лікування у Київському Інституті Онкології ім. Ломоносова.

Арт-терапія є новим підходом у лікуванні дітей, хворих на рак, що лікує не тіло, а душу дитини, сприяючі покращенню емоційного та навіть фізичного стану дитини. Одна година, прожита звичайним дитячим життям, малюючи, ліплячи, творячи, перебуваючи у світі своїх фантазій, забуваючи про біль та діагноз – є безцінною.

Під час виставки-ярмарку відвідувачі та співробітники системи агенції ООН в Україні мали можливість переглянути експозицію та придбати роботи учнів Студії «АРТ-СЕЛО» (м. Житомир) віком від 5 до 17 років та художнього керівника Студії «АРТ-СЕЛО», члена Союзу Художників України, пані Олени Гузенко.

Кошти, які було зібрано від продажу художніх робіт та добровільних благодійних внесків, підуть на продовження постійних занять дітей Арт-терапією та на придбання необхідних матеріалів та подарункових наборів (фарб та глини) для кожної онкохворої дитини, робота якої була представлена під час експозиції.

Для подальшої інформації, будь ласка, звертайтесь до:

Пані Юлії Сваволі, yulia.svavolya@un.org.ua, (044) 253-9363 або пані Олени Гузенко, ohusenko@academy.zt.ua, (8 050) 1701678.