25-26 лютого 2006 р. посол доброї волі ООН пані Лілія Подкопаєва, абсолютна чемпіонка Європи, Світу та Олімпійських ігор з гімнастики провела в м. Донецьк серію заходів, присвячених популяризації здорового способу життя та попередженню ВІЛ серед молоді Донецької області b_106_70_16777215_00_images_content_news_654.jpg 25-26 лютого 2006 р. посол доброї волі ООН пані Лілія Подкопаєва, абсолютна чемпіонка Європи, Світу та Олімпійських ігор з гімнастики провела в м. Донецьк серію заходів, присвячених популяризації здорового способу життя та попередженню ВІЛ серед молоді Донецької області b_180_0_16777215_00_images_content_news_654.jpg

25-26 лютого 2006 р. посол доброї волі ООН пані Лілія Подкопаєва, абсолютна чемпіонка Європи, Світу та Олімпійських ігор з гімнастики провела в м. Донецьк серію заходів, присвячених популяризації здорового способу життя та попередженню ВІЛ серед молоді Донецької області.

Зокрема, була проведена прес-конференція, присвячена питанням формування здорового способу життя, висвітленню ситуації з епідемією ВІЛ/СНІД в Донецькій області та її наслідків для молоді. У прес-конференції взяли участь представники різних агенцій ООН, Секретаріату Президента України, Донецької обласної державної адміністрації та інших державних установ, представники міжнародних донорських організацій, підприємці та зірки спорту. Прес-конференція висвітлювалась великою кількістю національних та регіональних телеканалів, радіо станцій та газет.

Разом із прес-конференцією, для учасників заходу було організовано візит в Обласний спеціалізований будинок для ВІЛ-позитивних дітей в м. Макіївка. Члени делегації оглянули дитячий будинок, обговорили проблеми закладу з його персоналом, поспілкувалися з дітьми, оцінили здобутки адміністрації закладу у наданні допомоги ВІЛ-позитивним дітям, дізналися про потреби закладу та розглянули можливість його підтримки у майбутньому.

На завершення програми було проведено шоу-виставу «Ironman», спрямовану на популяризацію здорового способу життя. Багато зірок спорту та культуристів взяли участь у шоу. Серед них відомий культурист Анатолій Завадський, танцюристи балетної школи відомого хореографа Вадима Писарева, знаменитий Дмитро Халаджи, рекордсмен книги рекордів Гіннеса, абсолютний чемпіон, володар титулу «Найсильніший чоловік». Шой відвідали понад 3000 молодих людей: діти та підлітки – вихованці будинків-інтернатів, бездомні діти, представники вразливих груп населення.