Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) у співробітництві з Лондонською школою економіки запрошують Вас відвідати форум з питань економічного зростання, продуктивності та розвитку в Україні та країнах Співдружності Незалежних Держав (СНД). b_110_82_16777215_00_images_content_news_645.jpg Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) у співробітництві з Лондонською школою економіки запрошують Вас відвідати форум з питань економічного зростання, продуктивності та розвитку в Україні та країнах Співдружності Незалежних Держав (СНД). b_180_0_16777215_00_images_content_news_645.jpg

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) у співробітництві з Лондонською школою економіки провели форум з питань економічного зростання, продуктивності та розвитку в Україні та країнах Співдружності Незалежних Держав (СНД).

Теми для обговорення було визначено за матеріалами інформаційного бюлетеня «Розвиток і трансформація», який випускається за спільної ініціативи Лондонської школи економіки та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН). На сторінках цього видання розглядаються питання економічного розвитку та перебудови у країнах СНД, Південно-західної Європи та країнах-нових членах Європейського Союзу.

Повну версію інформаційного бюлетня "Розвиток і трансофрмація" можна переглянути тут.

На Форумі під час презентацій та дискусій учасники матимуть змогу обговорити наступні питання:

· Стан економіки в СНД: від відновлення та становлення до стабільного розвитку.

· Економічний розвиток України у 2006 році та в перспективі: зростання, політика та подолання бідності.

Порядок денний форуму знаходиться тут

Учасниками форуму були експерти Міністерства Економіки, Національного Банку України, представники міжнародних організацій та українських НДО, посадовці, журналісти, студенти, тощо. Головними спікерами були пан Френсіс О'Доннелл, Постійний представник ПРООН/Постійний координатор ООН в Україні, пан Бен Слей, Директор регіонального центру ПРООН в Братиславі, Доктор Андрій Саричев, Відділ економіки Лондонської Школи Економіки, пан Олександр Пасхавер, Радник Призедента України, пані Ірина Акімова, директор Комісії Блакитної стрічки в Україні.

Під час презентацій та дискусій на Форумі учасники мали змогу обговорити наступні питання:

  • Стан економіки в СНД: від відновлення та становлення до стабільного розвитку.
  • Економічний розвиток України у 2006 році та в перспективі: зростання, політика та подолання бідності.

Фотозвіт Форуму можна подивитись тут.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь до Вероніки Ващенко у Києві veronika.vashchenko@undp.org, +380 44 254 0035, 253 9363 або Денізи Папаєвої у Братиславі denisa.papayova@undp.org, +421 2 59337 162.

ПРООН є глобальною мережею розвитку ООН, яка надає країнам знання, досвід та ресурси задля вирішення проблем у таких напрямах, як подолання бідності, розвиток демократичного державного управління, запобігання кризі та її подолання, енергія та навколишнє середовище, інформаційні та комунікаційні технології. Ми співпрацюємо із 166 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та загальнонаціональних проблем розвитку. [www.undp.org]