6 грудня 2005р. у Києві відбудеться відкриття одноденного Форуму «Соціальна Відповідальність Бізнесу (СВБ) та Глобальний Договір». b_115_88_16777215_00_images_content_news_620.jpg 6 грудня 2005р. у Києві відбудеться відкриття одноденного Форуму «Соціальна Відповідальність Бізнесу (СВБ) та Глобальний Договір». b_180_0_16777215_00_images_content_news_620.jpg

6 грудня 2005р. у Києві о 15:00 (у приміщенні готелю «Національний», вул. Липська 5) відбудеться відкриття одноденного Форуму «Соціальна Відповідальність Бізнесу (СВБ) та Глобальний Договір». Форум організовано Представництвом Організації Об’єднаних Націй в Україні за підтримки приватного сектору, уряду України, торгівельних та професійних спілок. Мета форуму полягає в просуванні ідеї соціальної відповідальності ділових кіл та принципів Глобального Договору, впровадженні практики соціальної відповідальності, як позитивного чинника змін на українському ринку, а також залученні ділових кіл до процесу соціально-економічного розвитку в Україні.

У форумі, який є подією високого рівня, візьмуть участь представники приватного сектору, прихильники СВБ, уряд України, агенції ООН, міжнародні організації з питань розвитку, торгівельні та професійні спілки, громадські організації та іноземні гості, які обговорюватимуть вплив СВБ на розвиток суспільства. Форум розгляне можливості та перспективи впровадження ефективної політики СВБ в Україні, а також механізми, які були успішно апробовані на практиці. Під час заходу відбудеться відкрите обговорення СВБ та Глобального Договору на прикладах з бізнесу, будуть надані відповіді на найбільш гострі питання і сформована перша національна мережа/об’єднання з відповідального бізнесу. На форумі вперше будуть представлені результати дослідження «Тенденція розвитку Соціальної Відповідальності Бізнесу в Україні», проведеного ООН в 2005р.

У вересні 2000р. 189 голів держав та урядів, включаючи Україну, ратифікували Декларацію Тисячоліття і взяли на себе спільне зобов’язання працювати над подоланням бідності через просування гендерної рівності, освіти, охорони здоров’я та навколишнього середовища. Вісім Цілей Тисячоліття включають до себе спеціальні завдання та показники, які мають бути досягнуті до 2015р.

Україна зараз переживає важливий етап усвідомлення необхідності піднімати її економічний, соціальний та демократичний рівень до рівня, який встановлений в Цілях Тисячоліття для України і відповідає європейським стандартам життя. Незважаючи на те, що головна відповідальність за досягнення Цілей Тисячоліття покладена на уряд України, приватний сектор також відіграє важливу роль. Завдяки відповідальній діяльності приватний сектор може зробити унікальний і значний внесок в реалізацію Цілей Тисячоліття. В цьому контексті, активізація ролі ділових кіл, через здійснення соціально-відповідальної комерційної діяльності, є досить новим досвідом для українського ринку.

Спонсорами Форуму з Соціальної Відповідальності Бізнесу та Глобального Договору є UMC, Гештальт Консалтінг Груп, Систем Капітал Менеджмент, Фонд «Євразія», Інститут Сталих Спільнот (ISC), який впроваджує «Мережу громадянської дії в Україні» (UCAN).

Представники українських та зарубіжних засобів масової інформації щиро запрошуються прийняти участь в Форумі з Соціальної Відповідальності Бізнесу і Глобального Договору в Києві.

Для більш детальної інформації та акредитації звертайтеся, будь ласка, до:
Миколи Мовчана і Олени Бєлоус, представництво ООН в Україні
Ел. пошта: mykola.movchan@undp.org.ua; elena.belous@undp.org.ua
Тел: 044-254 00 35; 8 050 548 77 89; факс: 044-253 26 07

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ