КИЇВ, УКРАЇНА - Координатор Системи ООН в Україні Френсіс О’Доннелл призначив зірку спорта Лілію Подкопаєву Послом Доброї Волі ООН з ВІЛ/СНІДу в Україні. Про це призначення Френсіс О’Доннелл оголосив 17 листопада 2005 р. на прес-конференції у Представництві ООН в Україні.b_98_64_16777215_00_images_content_news_600.jpg КИЇВ, УКРАЇНА - Координатор Системи ООН в Україні Френсіс О’Доннелл призначив зірку спорта Лілію Подкопаєву Послом Доброї Волі ООН з ВІЛ/СНІДу в Україні. Про це призначення Френсіс О’Доннелл оголосив 17 листопада 2005 р. на прес-конференції у Представництві ООН в Україні. b_180_0_16777215_00_images_content_news_600.jpg

КИЇВ, УКРАЇНА - Координатор Системи ООН в Україні Френсіс О’Доннелл призначив зірку спорта Лілію Подкопаєву Послом Доброї Волі ООН з ВІЛ/СНІДу в Україні. Про це призначення Френсіс О’Доннелл оголосив 17 листопада 2005 р. на прес-конференції у Представництві ООН в Україні.

 

На прес-конференції головували Френсіс О’Доннелл та Лілія Подкопаєва. Були присутні також Представник ЮНІСЕФ в Україні і Голова Тематичної Групи ООН з ВІЛ/СНІДу Джеремі Хартлі та Керівник Проекту Об’єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІДу Юрій Субботін. Френсіс О’Доннелл вручив Лілії Подкопаєвій офіційний сертифікат про призначення її Послом Доброї Волі ООН з ВІЛ/СНІДу в Україні у 2005-2006 р.р.

Послами Доброї Волі ООН стають відомі особистості, які привертають увагу громадськості до ключових проблем сучасності та відстоюють цінності та ідеали ООН в своїх країнах. Зазвичай, Послами Доброї Волі ООН є відомі музиканти, спортивні зірки та актори. Завдяки своїй особистій репутації та професійним досягненням, їх статус Посла Доброї Волі ООН є важливим символом для національної аудиторії. Організація Об’єднаних Націй вітає, коли Посли Доброї Волі ООН використовують свій високий статус для привертання уваги громадськості щодо підтримки вирішення таких ключових проблем як ВІЛ/СНІД. Різні Агенції ООН призначають Послів Доброї Волі з метою активізації громадського впливу на вирішення найважливіших проблем у суспільстві. На глобальному рівні Послами Доброї Волі ООН є Анджеліна Джолі, Джекі Чан, Рональдо, Анатолій Карпов та інші. В Україні Послами Доброї Волі ООН були: Валід Арфуш - Послом Доброї Волі ООН в Україні з ВІЛ/СНІДу у 2001-2003 р.р.; Андрій Медвєдєв - Послом Доброї Волі ООН в Україні з ВІЛ/СНІДу у 2003 р., Ані Лорак - Послом Доброї Волі ООН в Україні з ВІЛ/СНІДу у 2004 р. У 2005 р. Руслана Лижичко стала Послом Доброї Волі ЮНІСЕФ в Україні та В’ячеслав Вакарчук – Послом Доброї Волі Програми Розвитку ООН в Україні з питань молоді.

Посли Доброї Волі ООН призначаються терміном до двох років з можливістю поновлення. Вони не отримують заробітну платню, хоча, при цьому, можуть отримати символічну платню розміром 1 дол. США на рік або еквівалент цієї суми. Посли Доброї Волі ООН беруть активну участь у громадському житті своєї країни.

 

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ