15-16 листопада 2005 року Постійний координатор системи ООН в Україні Френсіс М. О´Доннелл відвідав Донецьку та Луганську області, де зустрівся із представниками влади, бізнесу та громадського сектору. b_103_77_16777215_00_images_content_news_597.jpg 15-16 листопада 2005 року Постійний координатор системи ООН в Україні Френсіс М. О´Доннелл відвідав Донецьку та Луганську області, де зустрівся із представниками влади, бізнесу та громадського сектору. b_180_0_16777215_00_images_content_news_597.jpg

15-16 листопада 2005 року Постійний координатор системи ООН в Україні Френсіс М. О´Доннелл відвідав Донецьку та Луганську області, де зустрівся із представниками влади, бізнесу та громадського сектору.

Під час свого перебування у Донецьку, Френсіс М.О’Доннелл зустрівся із Головою Донецької облдержадміністрації Вадимом Чупруном, мером міста Донецька Олександром Лук’янченко, Заступником голови Донецької облради Олександром Зацем. Організація Об’єднаних Націй продовжує підтримувати уряд та народ України у розробці та реалізації ефективної політики, що сприятиме підсиленню ролі громадянського суспільства та підвищенню рівня забезпеченості населення країни. В цьому році група агенцій ООН в Україні та уряд України підписала Рамкову програму допомоги ООН (UNDAF), яка була розроблена на основі останнього звіту «Загальна оцінка країни - Україна». Ця концепція буде основою для координації програм агентств ООН, а також розробки спільних планів та ініціатив з урядом України на 2006-2010 роки. Під час цього візиту будуть обговорюватись пріоритети політики розвитку безпосередньо Донецьку та області з представниками місцевих органів влади, а також питання економічних реформ, соціальної політики та стратегії розвитку місцевих громад.

Пан О’Доннелл також відвідав Донецький металургійний завод та зустрівся із представниками бізнес-сектору для обговорення питань заохочення інвестицій в регіон та економічного розвитку області. Крім того, делегація ООН мала дискусію із представниками інших громадських організацій для обговорення перспектив та оцінки можливих ініціатив, що направлені на підсилення впливу громадянського суспільства в регіоні, ліквідацію гендерної нерівності, вирішення гострих екологічних проблем.

В Луганську Френсіс М.О’Доннелл зустрівся із представниками засобів масової інформації в рамках прес-клубу «Локалізація Цілей розвитку тисячоліття Донбас», а також відвідав місто Теплогорськ для вивчення ситуації на депресивних територіях, обговорення найбільш гострих проблем регіону та можливих шляхів їх вирішення.

Фотозвіт за результатами візиту можна подивитися тут

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь:

Вероніка Ващенко
Спеціаліст із зв'язків з громадськістю
(+38 044) 254-0035
Veronika.Vashchenko@undp.org.ua

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ