3-4 листопада 2005 року Координатор системи ООН в Україні Френсіс М. O’Доннелл взяв участь в міжнародній конференції «60-річчя ООН: осмислення звершень та шляхи посилення ефективності в ХХI сторіччі», де передав учасникам послання від Генерального Секретаря ООН Кофі Аннана. b_99_74_16777215_00_images_content_news_595.jpg 3-4 листопада 2005 року Координатор системи ООН в Україні Френсіс М. O’Доннелл взяв участь в міжнародній конференції «60-річчя ООН: осмислення звершень та шляхи посилення ефективності в ХХI сторіччі», де передав учасникам послання від Генерального Секретаря ООН Кофі Аннана. b_180_0_16777215_00_images_content_news_595.jpg

3-4 листопада 2005 року Координатор системи ООН в Україні Френсіс М. O’Доннелл взяв участь в міжнародній конференції «60-річчя ООН: осмислення звершень та шляхи посилення ефективності в ХХI сторіччі», де передав учасникам послання від Генерального Секретаря ООН Кофі Аннана.

В роботі конференції, яка була спільно організована Міністерством закордонних справ України, Дипломатичною Академією України при МЗС України, Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Представництва ООН в Україні, також взяли участь Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк, Голова Секретаріату Президента України Олег Рибачук, Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій Удовенко, а крім того вітчизняні науковці та політики, представники міжнародних та неурядових організацій, посли іноземних держав.

Генеральний Секретар ООН Кофі Аннан надіслав своє послання учасникам конференції та зазначив наступне:

«Я би хотів відзначити Україну та її історичну роль, країни-засновниці ООН, її постійну участь в пошуку глобального консенсусу щодо викликів, які існують в світі сьогодні та внеску у міжнародне миробудування через активну участь в багатьох миротворчих операціях ООН.

З нагоди проведення ряду пам’ятних заходів, присвячених святкуванню 60-ї річниці нашої організації, і зокрема цієї конференції в Києві, дозвольте мені щиросередечно подякувати вам, вашим лідерам та вашому народові за внесок України у діяльність ООН та підтримку процесу її реформування, завдяки чому ми можемо робити цей світ кращим для всіх нас».

Привітання учасникам конференції також надіслав Президент України Віктор Ющенко, а також Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, який зокрем підкреслив необхідність подальшого всебічного розвитку співробітництва між ООН та парламентами країн-членів Організації.

Під час пленарних засідань та тематичних блоків учасники конференції обговорювали такі питання, як роль ООН, пріоритети організації та її діяльність у вирішенні глобальних проблем економічного розвитку людства, забезпечення міжнародної безпеки та боротьби з тероризмом, розв’язання світових соціальних проблем.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ