Більше 100 медіа та бізнес експертів з восьми країн світу зібрались у Києві для обговорення корпоративної соціальної відповідальність 12 липня 2007 рік. Київ, Україна. Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності відкрився сьогодні у Києві в готелі «Опера». Ця подія проходить 12-13 липня 2007 року за ініціативи Представництва Організації Об'єднаних Націй в Україні у партнерстві з журналом Експерт та за підтримки компанії МТС-Україна. Метою Форуму є ініціювати та провести дискусію стосовно ролі засобів масової інформації у просуванні, поширенні інформації та впровадженні корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Більше 100 медіа та бізнес експертів з восьми країн світу зібрались у Києві для обговорення корпоративної соціальної відповідальність 12 липня 2007 рік. Київ, Україна. Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності відкрився сьогодні у Києві в готелі «Опера». Ця подія проходить 12-13 липня 2007 року за ініціативи Представництва Організації Об'єднаних Націй в Україні у партнерстві з журналом Експерт та за підтримки компанії МТС-Україна. Метою Форуму є ініціювати та провести дискусію стосовно ролі засобів масової інформації у просуванні, поширенні інформації та впровадженні корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Більше 100 медіа та бізнес експертів з восьми країн світу зібрались у Києві для обговорення корпоративної соціальної відповідальність 12 липня 2007 рік. Київ, Україна. Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності відкрився сьогодні у Києві в готелі «Опера». Ця подія проходить 12-13 липня 2007 року за ініціативи Представництва Організації Об'єднаних Націй в Україні у партнерстві з журналом Експерт та за підтримки компанії МТС-Україна. Метою Форуму є ініціювати та провести дискусію стосовно ролі засобів масової інформації у просуванні, поширенні інформації та впровадженні корпоративної соціальної відповідальності (КСВ).

Відкриваючи Форум, пан Френсіс О'ДОННЕЛЛ, постійний координатор системи ООН в Україні, зазначив: «У сучасному світі корпоративна соціальна відповідальність набуває все більшої важливості у глобальній програмі розвитку. Медіа є головним провідником у залученні України до цього процесу та забезпечує громадський контроль над впровадженням КСВ». «Крім того, засоби масової інформації є самі по собі бізнесом, який може просувати соціальну та екологічну відповідальність через слідування принципам КСВ у своїй роботі», додав він.

Пан Тарас ПЕТРІВ, голова Національної Комісії з питань свободи слова привітав учасників Форума від імені Президента України та зачитав його звернення.

Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності зібрав більше 100 провідних журналістів та редакторів з дев'яти країн світу разом із експертами приватного сектору, громадських організацій та урядових структур, щоб вирішити як медіа може сприяти розвитку КСВ. Серед доповідачів Форуму були пан Саймон ДЕРРІ, регіональний директор Фонду Світової служби Бі-Бі-Сі; пан Савік ШУСТЕР, керівник групи нових проектів ТК «Інтер»; пан Кевін МАРШ, головний редактор колледжу журналістики Бі-Бі-Сі; Кедіта Енн РІМАНДО, бізнес редактор журналу «Ньюзбрейк»; пан Казбек БЕКТУРСУНОВ, голова "Київського Медіа Холдингу"; Іскандер ХІСАМОВ, головний редактор журналу «Експерт-Україна».

Під час дводенного Форуму, за результатами обговорення в трьох робочих групах, пройшли дебати за такими головними темами: роль ЗМІ у соціальній відповідальності бізнесу; медіа - соціально відповідальний бізнес; структура та передумови, які дозволяють медіа просувати КСВ.

"Міжнародний Медіа-Форум з соціальної відповідальності бізнесу є унікальною подією для України. Вперше в світі учасники обговорювали соціальну відповідальність ЗМІ, не тільки теорію, а і практичні приклади. Було розглянуто багато дискусійних питань, як-то: етичні кодекси журналістів, термінологія соціальної відповідальності в Україні, чи є ставлення компанії до своїх співробітників соціальною відповідальністю взагалі. Не на всі питання було знайдено відповіді, але першу спробу діалогу зроблено. І МТС-Україна, як генеральний партнер Форуму, і як компанія з однією з самих масштабних програм соціальної відповідальності в Україні, задоволена результатом Форуму. Ми сподіваємося на ефективне продовження цього діалогу", керівник відділу по зв'язкам з громадськістю МТС-Україна Вікторія Рубан.

Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності відбувається в рамках проекту Глобального Договору ООН, який було успішно започатковано в Україні у квітні 2006 р.

На сьогодні 72 українські компанії підписали Глобальний договір ООН. Приєднуючись до цієї ініціативи компанії забов'язуються дотримуватись десяти принципів, серед яких боротьба з корупцією та трудовою дискримінацією, захист прав людини та охорона довкілля. Загалом, Глобальний договір підписали 3800 компаній зі 100 країн світу.

Фотозвіт з події.

Матеріали Форуму:

*****

Більше інформації: пані Вероніки ВАЩЕНКО, спеціаліст із зв'язків з громадськістю Представництва ООН в Україні, +38.044.254.0035, veronika.vashchenko@un.org.ua, www.un.org.ua; пані Олександри АФАНАСЬЄВОЇ спеціаліст із зв'язків з громадськістю, Глобальний Договір ООН, aleksandra.afanasieva@un.org.ua , +38.044.253.9363, www.unglobalcompact.org.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ