23 жовтня 2005 року в залі Національної опери України відбувся святковий благодійний концерт-прем’єр «Музика всіх континентів», присвячений 60-річчю Організації Об’єднаних Націй, який було організовано спільно Представництвом ООН в України, Національною Оперою України за сприяння Міністерства закордонних справ, Міністерства культури та туризму. b_120_80_16777215_00_images_content_news_400.jpg 23 жовтня 2005 року в залі Національної опери України відбувся святковий благодійний концерт-прем’єр «Музика всіх континентів», присвячений 60-річчю Організації Об’єднаних Націй, який було організовано спільно Представництвом ООН в України, Національною Оперою України за сприяння Міністерства закордонних справ, Міністерства культури та туризму. b_180_0_16777215_00_images_content_news_400.jpg

23 жовтня 2005 року в залі Національної опери України відбувся святковий благодійний концерт-прем’єр «Музика всіх континентів», присвячений 60-річчю Організації Об’єднаних Націй, який було організовано спільно Представництвом ООН в України, Національною Оперою України за сприяння Міністерства закордонних справ, Міністерства культури та туризму.

У концерті звучала музика всіх континентів у оригінальному та новому виконанні, більшість творів в Україні звучала вперше.

„Музика всіх континентів” — це спільна благодійна акція Міжнародного благодійного фонду „Україна 3000” і Представництва ООН в Україні. За домовленістю сторін, надходження від реалізації благодійних квитків будуть передані на лікування пацієнтів онкогематологічного центру Української дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України ОХМАТДИТ.

Допомога лікарні ОХМАТДИТ – черговий крок втілення програми Фонду „Україна 3000” „Від лікарні – до лікарні”. "На жаль, значна частка хворих в Україні — це діти, а від здоров’я дітей сьогодні залежить здоров’я нашої нації у майбутньому, - зазначає Голова наглядової ради Фонду „Україна 3000” пані Катерина Ющенко. - Як не прикро, багато дітей страждають різними формами онкологічних захворювань. Щоб допомогти їм, ми спільно з нашими партнерами залучаємо добровільні фінансові, технологічні та інтелектуальні ресурси українських та міжнародних благодійників. Разом ми можемо зробити більше!”

В концерті брали участь всесвітньо відомі оперні зірки України:
ВОЛОДИМИР ГРИШКО: солист Національної Опери України, Метрополітен Опера (Нью-Йорк, США), та Маріїнського театру (Санкт-Перетбург, Росія), один з п’яти кращих тенорів світу, Національний артист України, нагороджений державною премією ім. Т. Г. Шевченка, та є радником Президента України з питань культури.

ВІКТОРІЯ ЛУК’ЯНЕЦЬ: Народна артистка України, у минулому солістка Національної Опери України, солістка Віденської опери, та співачка, яка є відомою у країнах Західної Європи, Америки, Канади, Китаю та багатьох інших країнах світу.

АНТОНІЙ БАРИШЕВСЬКИЙ: цьогорічний переможець найпрестижнішого конкурсу ім. Володимира Горовиця, учень Київської середньої музичної школи ім. М. Лисенка.

ГЕРМАН МАКАРЕНКО: Художній керівник та диригент гала-концерту, диригент Національної опери України, заслужений діяч мистецтв України, переможець багатьох міжнародних конкурсів, кандидат філософських наук, професор Національної музичної академії.

Цей концерт був не тільки можливістю провести приємний вечір, але й ще раз привернути увагу суспільства до незахищених та вразливих груп населення, які найбільше потребують уваги та турботи з боку громади. В результаті цієї благодійної акції було зібрано 49 497 гривень, які були передані на лікування дітей.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ