Міжнародний медіа форум ООН з соціальної відповідальності бізнесу 12-13 липня 2007 року в Києві відбудеться Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності за ініціативи Представництва ООН в Україні. Міжнародний медіа форум ООН з соціальної відповідальності бізнесу 12-13 липня 2007 року в Києві відбудеться Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності за ініціативи Представництва ООН в Україні. Міжнародний медіа форум ООН з соціальної відповідальності бізнесу

10 липня, 2007. Київ, Україна. Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні та Мережа Глобального договору організовують Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) 12-13 липня у м. Києві у готелі «Опера». Форум проводиться у партнерстві з журналом Експерт та за підтримки компанії МТС. Метою Форума є ініціювати та провести дискусію стосовно ролі засобів масової інформації у просуванні, поширенні інформації та впровадженні корпоративної соціальної відповідальності.

Серед учасників Форуму регіональний директор Фонду Світової служби Бі-Бі-Сі Саймон Деррі, керівник групи нових проектів ТК «Інтер» Савик Шустер, головний редактор журналу «Експерт-Україна» Іскандер Хісамов, Бізнес редактор журналу «Ньюзбрейк»(Newsbreak) Кедіта Енн М.Рімандо, Директор інформаційного центру ООН у Москві Олександр Горелік та інші.

Повний перелік доповідачів Форуму.

У сучасному світі, соціальна відповідальність бізнесу займає пріоритетну позицію у глобальній програмі розвитку. Відносини між бізнесом, урядом та суспільством змінюються, при чому ЗМІ є головним засобом та невід’ємним гравцем у побудові спроможності бізнесу та уряду до створення найкращих результатів задля сталого розвитку суспільства. Міжнародний медіа форум об’єднує провідних журналістів та редакторів з усього світу разом із експертами приватного сектору для обговорення як медіа може сприяти розвитку КСВ.

Фокусом дводенного міжнародного заходу стануть такі аспекти, як роль ЗМІ у соціальній відповідальності бізнесу, медіа – соціально відповідальний бізнес, структура та передумови, які дозволяють медіа просувати КСВ.

Програма Міжнародного медіа форуму з корпоративної соціальної відповідальності.

*****

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь до пані Вероніки ВАЩЕНКО, спеціаліст із зв’язків з громадськістю Представництва ООН в Україні, veronika.vashchenko@un.org.ua, +38.067.927.6038; пані Олександри АФАНАСЬЄВОЇ координатора по роботі зі ЗМІ проекту Глобального Договору в Україніaleksandra.afanasieva@un.org.ua , +380442539363

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ