Світове економічне та соціальне дослідження 2007: Розвиток у світі, що старіє «Світове економічне та соціальне дослідження 2007: Розвиток у світі, що старіє» було представлено Відділом з економічних та соціальних справ, підрозділом з стретегії розвитку та аналізу. Світове економічне та соціальне дослідження 2007: Розвиток у світі, що старіє «Світове економічне та соціальне дослідження 2007: Розвиток у світі, що старіє» було представлено Відділом з економічних та соціальних справ, підрозділом з стретегії розвитку та аналізу. Світове економічне та соціальне дослідження 2007: Розвиток у світі, що старіє «Світове економічне та соціальне дослідження 2007: Розвиток у світі, що старіє» було представлено Відділом з економічних та соціальних справ, підрозділом з стретегії розвитку та аналізу.

Дослідження 2007 року аналізує наслідки старіння населення для соціального та економічного розвитку в усьому світі, та визнає що це надає як виклики так і переваги. Серед найгостріших проблем постає маленька кількість працюючих людей, які повинні забезпечувати підтримкою значно більшу кількість старих людей. Проведемо паралель з більшою тривалістю життя, вона потребує зміни у відношеннях між поколіннями, які можуть вплинути на піклування та сталий прибуток для старих людей, особливо у країнах, що розвиваються де зміна родин відіграє важливу роль. У той же час, для суспільства є необхідним у повній мірі визнавати та використовувати продуктивні та соціальні внески, які можуть надати старі люди, але у багатьох випадках позбавлені цієї можливості.

Дослідження піддає сумніву, що виклики є неподоланними, і стверджує що суспільства повинні встановити стратегії, які необхідні для ефективного вирішення цих проблем та забезпечити кожного необхідними для життя умовами, поважати кожного та залучати до активної участі.

«Світове економічне та соціальне дослідження 2007» наразі є доступним в електронній версії на офіційній веб-сторінці Відділу з економічних та соціальних справ http://www.un.org/esa/policy/wess/ російською, англійською, арабською, китайською, французькою та іспанською мовами. Також можна замовити друковане видання.

Ви можете знайти інші публікації Відділу з економічних та соціальних справ у нашому каталозі за адресою http://esa.un.org/pubsCatalogue/displayHomePage.do.


*****

Більше інформації, звертайтесь до Інформаційного підрозділу Відділу з економічних та соціальних справ. http://www.un.org/esa/desa ООН, Нью-Йорк , ел.пошта esa@un.org