Українські зірки закликають до боротьби з расизмом та ксенофобією Київ, 19 червня 2007. Група українських зірок звернулася з проханням про зустріч до Постійного координатора системи ООН в Україні Френсісі О’Доннелла з метою обговорення їх занепокоєння з приводу нещодавних випадків расизму та ксенофобії у країні з боку невеликої групи екстримистів. Українські зірки закликають до боротьби з расизмом та ксенофобією Київ, 19 червня 2007. Група українських зірок звернулася з проханням про зустріч до Постійного координатора системи ООН в Україні Френсісі О’Доннелла з метою обговорення їх занепокоєння з приводу нещодавних випадків расизму та ксенофобії у країні з боку невеликої групи екстримистів. Українські зірки закликають до боротьби з расизмом та ксенофобією

Київ, 19 червня 2007. Група українських зірок звернулася з проханням про зустріч до Постійного координатора системи ООН в Україні Френсісі О’Доннелла з метою обговорення їх занепокоєння з приводу нещодавних випадків расизму та ксенофобії у країні з боку невеликої групи екстримистів.

Зустріч відбулася сьогодні у Представництві ООН в Україні за участі Голови Міжнародної Організації з Міграції в Україні Джеффа Лабовіца, предсавників Управління Верхного Комісара ООН у справах біженців та дипломатів, а також наступних артистів, співаків та відомих людей: генеральний секретар SOS!Расизм! Валід Арфуш; співаки Ірина Білик та EL Кравчук; дизайнер Андре Тан; продюсер Юрій Нікітін; президент модельної агенції «Карін» Влада Літовченко; відомі моделі Олександра Ніколаєнко та Інна Цінбалюк; продюсер Comedy Club –Україна Назар Житкевич; ресторатор Віола Кім та редактор Пітер Дікенсон. Учасники делегації проінформувала ООН в Україні, що вони планують організувати демарш та подати петицію проти ксенофобії та расизму Президенту України.

Звертаючись до учасників пан О’Доннелл привітав усіх у будинку ООН та повідомив, що раніше цього дня він мав зустріч з представниками дипломатичних місій, в тому числі послів, яка мала на меті обговорення ситуації та пропозицій заходів зі зміцнення громадянсього суспільства та дотримання загальних цінностей у протидії випадкам ксенофобії та расизму.


* * *
Для отримання більш детальної інформації щодо діяльності ООН в Україні та світі, будь ласка, звертайтесь до пані Вероніки ВАЩЕНКО, спеціаліст із зв’язків з громадськістю, veronika.vashchenko@un.org.ua, (044) 254-00-35.