Четвертий Генеральний секретар ООН Курт Вальдхайм 15 червня, 2007. Київ, Україна. Генеральник секретар Бан Кі-Мун висловив співчуття з приводу смерті Курта Вальдхайма, колишнього голови ООН та Президента Австрії, який помер у віці 88 років Четвертий Генеральний секретар ООН Курт Вальдхайм 15 червня, 2007. Київ, Україна. Генеральник секретар Бан Кі-Мун висловив співчуття з приводу смерті Курта Вальдхайма, колишнього голови ООН та Президента Австрії, який помер у віці 88 років Четвертий Генеральний секретар ООН Курт Вальдхайм 15 червня, 2007. Київ, Україна. Генеральник секретар Бан Кі-Мун висловив співчуття з приводу смерті Курта Вальдхайма, колишнього голови ООН та Президента Австрії, який помер у віці 88 років.

Речник Генерального секретаря Бан Кі-Муна звернувся з наступним:

«Генеральний секретар з глибокою прикрістю дізнався про смерть Курта Вальдхайма, четвертого Генерального Секретаря Організації Об’єднаних Націй та колишнього Президента Австрії».

Генеральний секретар відзначає що Курт Вальдхайм працював в ООН у вирішальні часи для організації, з 1972 по 1981. Генеральний секретар висловлює своє співчуття родині Валдхайма, а також Уряду Австрії та її народу».

Перед своїм призначенням на посаду Генерального секретаря, Курт Вальдхайм обіймав високоповажні політичні та дипломатичні посади в Австрії, включачи посаду Міністра закордонних справ та два строки у якості Постійного Представника ООН.

*****

Повна біографія Курта Вальдхейма (англійською мовою)

Попередні Генеральні секретарі ООН (англійською мовою)