акція 19-20 травня 2007 року Посольство Королівства Бельгія в Україні спільно з Бельгійським клубом повітроплавання та системою ООН в Україні організувало унікальну акцію для дітей з вразливих сімей, сиріт та дітей, яких торкнулася проблема ВІЛ. акція 19-20 травня 2007 року Посольство Королівства Бельгія в Україні спільно з Бельгійським клубом повітроплавання та системою ООН в Україні організувало унікальну акцію для дітей з вразливих сімей, сиріт та дітей, яких торкнулася проблема ВІЛ. акція Доторкнися до неба

19-20 травня 2007 року Посольство Королівства Бельгія в Україні спільно з Бельгійським клубом повітроплавання та системою ООН в Україні організувало унікальну акцію для дітей з вразливих сімей, сиріт та дітей, яких торкнулася проблема ВІЛ.

Акція почалася в музеї народної архітектури та побуту в Києві (Пирогово) та дала можливість більше ніж 150 дітям зробити незабутні польоти на бельгійській повітряній кулі. Куля була прикрашена транспарантами різних організацій, включаючи систему ООН в Україні.

Під час акції в Києві та Львові Об‘єднана Програма ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) та інші агенції ООН розповсюджували друковані навчально-інформаційні матеріали з питань профілактики ВІЛ-інфекції серед дітей та молоді, які брали участь в акції.

Серед інших партнерів, що підтримали акцію, були МБФ Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні та громадська організація Sunshine, яка працює з вразливими дітьми. Компанія Shell надала фінансову підтримку акції. 20 травня акція була продовжена у Львові за підтримки мера міста. Польоти повітряної кулі були проведені в мальовничому парку неподалік центру Львова.

Ця акція стала важливою масовою подією, спрямованою на допомогу дітям, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІД, та орієнтованою на підвищення обізнаності про ВІЛ/СНІД в Україні, особливо серед молоді.