Представник молоді на Генеральній асамблеї ООНЗвернення Генерального секретаря за нагоди Міжнародного дня молоді - 12 серпня 2007 року Представник молоді на Генеральній асамблеї ООНЗвернення Генерального секретаря за нагоди Міжнародного дня молоді - 12 серпня 2007 року

Представник молоді на Генеральній асамблеї ООНМіжнародний день молоді, що святкується кожного року – це чудова нагода віддати належне молоді світу, чисельність якої складає 1,2 мільярда осіб, привітати її досягнення та сприяти її участі у всіх сферах життя суспільства.

Особливу увагу під час проведення святкових заходів, у цьому році під гаслом «Зроби так, щоб тебе помітили, щоб тебе почули: участь молоді у розвитку», приділено вагомому внеску, який можуть та дійсно роблять молоді жінки та чоловіки задля розвитку своїх країн. Вони є цінними та відданими партнерами у досягненні глобальних цілей у сфері розвитку, які були сформульовані у Декларації тисячоліття, у тому числі всеохоплюючої цілі зменшення удвічі злиднів та голоду до 2015. Молодь все ще знаходиться в авангарді боротьбі з ВІЛ/СНІДом. Вона також допомагає по-новому, творчо наблизитись до рішення давніх проблем розвитку.

Зараз, коли ми подолали майже половину шляху у наших зусиллях з досягнення розвитку, які визначенні у Декларації тисячоліття, ми потребуємо участі молоді у цьому процесі більш ніж будь-коли. Її енергія та ідеалізм можуть допомогти нам подолати відставання та досягти повної та своєчасної реалізації наших цілей у сфері розвитку.

Зі свого боку, ми повинні виконати свої зобов’язання у відношенні до молоді. У всесвітній програмі дій, що стосується молоді, міститься заклик молоді до урядів, які повинні поміркувати над можливістю участі молодих людей у будь-якій політиці, яка стосується їх інтересів. Уряди повинні дотриматись цього зобов’язання. Вони також повинні збільшити фінансову підтримку, що надається молоді, підтримку у отриманні освіти та технічну підтримку, та допомогти молодим людям реалізувати свої потенційні можливості. >

Незважаючи на все більш широко призначення потреб молоді, молоді люди у багатьох регіонах світу все ще залишаються відокремленою групою населення, інтереси якої ніхто не бере до уваги. В результаті, молодь утричі частіше за дорослих може потрапити у становище безробітних. Насправді, хоча молодь у складі робочої групи в світі складає лише чверть від її загальної численності, на неї підпадає майже половина усієї кількості безробітних.

Слід припинити бачити у нашій молоді винних в існуючих проблемах та почати використовувати пов’язані з нею надії та її потенціал. Давайте ж у цей Міжнародний день молоді візьмемо на себе зобов’язання не жаліти засобів для розвитку та захисту нашого найціннішого ресурсу та забезпечимо справедливу та повну участь молодих жінок та чоловіків у житті нашого суспільства та його досягненнях.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ