Clean up the World15 вересня 2007 р. о 10:00 на острові Труханів благодійна організація «Київський Клуб Левів» в партнерстві з Представництвом ООН в Україні проводить суботник «Збір врожаю сміття на о. Труханів», таким чином вирішивши приєднатися до всесвітньої ініціативи. Щорічно, в середині вересня, 35 000 людей з понад 100 країн світу під прапорами Програми захисту довкілля Організації Об'єднаних Націй проводять акції "Clean up the World" («Прибери світ»). Цього року акція «Clean up the World» відбудеться 14-16 вересня. Запрошуємо всіх свідомих киян допомогти нам прибрати улюблене місце відпочинку. Clean up the World15 вересня 2007 р. о 10:00 на острові Труханів благодійна організація «Київський Клуб Левів» в партнерстві з Представництвом ООН в Україні проводить суботник «Збір врожаю сміття на о. Труханів», таким чином вирішивши приєднатися до всесвітньої ініціативи. Щорічно, в середині вересня, 35 000 людей з понад 100 країн світу під прапорами Програми захисту довкілля Організації Об'єднаних Націй проводять акції "Clean up the World" («Прибери світ»). Цього року акція «Clean up the World» відбудеться 14-16 вересня. Запрошуємо всіх свідомих киян допомогти нам прибрати улюблене місце відпочинку.

Clean up the World15 вересня 2007 р. о 10:00 на острові Труханів благодійна організація «Київський Клуб Левів» в партнерстві з Представництвом ООН в Україні проводить суботник «Збір врожаю сміття на о. Труханів», таким чином вирішивши приєднатися до всесвітньої ініціативи. Щорічно, в середині вересня, 35 000 людей з понад 100 країн світу під прапорами Програми захисту довкілля Організації Об'єднаних Націй проводять акції "Clean up the World" («Прибери світ»). Цього року акція «Clean up the World» відбудеться 14-16 вересня. Запрошуємо всіх свідомих киян допомогти нам прибрати улюблене місце відпочинку.

Осінь - пора збору врожаю і врожаю сміття - також. Київський Клуб Левів і Представництво ООН в Україні запрошує усіх свідомих киян, кому набридли гори сміття у зеленій зоні улюбленого міста зібрати «урожай сміття» на острові Труханів.

15 вересня 2007 р. о 10 годині збираємося біля покинутого кафе-«кільця», що недалеко від Пішохідного мосту і звідти розходимося по острову, збираємо сміття і зносимо його на центрально алею. Кожному буде видано гумові рукавички та сміттєві мішки. За кожен ПОВНИЙ зданий мішок учасник отримує один «трудодень», який можна обміняти на пиво чи хот-дог під час невеликого свята після суботнику. До нас уже приєдналася компанія NAI Pickard, яка надає все необхідне обладнання, їжу та пиво, на честь святкування 15 річниці своєї роботи в Україні. Всі співробітники компанії зголосилися вийти на суботник.

Інформація для редакторів:

Клуб Левів (Lions Club) - найбільша в світі благодійна організація, яка нараховує понад 1.4 мільйона членів в близько 40 000 клубах у 190 країнах світу. У Київський Клуб Левів більш ніж 50 постійних членів, серед яких топ-менеджери провідних українських і міжнародних компаній. Головна мета Клубу - збір коштів для передачі надійним благодійним фондам для допомоги тим, кому це найбільш потрібно.

Представництво ООН в Україні відкрилося в Києві в 1992 р. На сьогоднішній день ООН в Україні представляють 13 міжнародних організацій, агенцій та асоційованих інституцій. Діяльність системи ООН в Україні спрямована на покращення життя людей в Україні через виконання різноманітних програм, в тому числі з охорони довкілля. Більше інформації: www.un.org.ua

Кампанія «Прибери світ» розпочалась в 1989, коли австралійський яхтсмен Ян Кірнан, обурений кількістю сміття на узбережжі, організував прибирання території сіднейського порту за участю близько 40,000 громадян. В 1993 р. кампанія стала міжнародною, а Сідней став штаб-квартирою кампанії. На сьогоднішній день кампанія об'єднує сотні членів по всьому світі (в 2006 р. налічувалося 625 членів організації «Прибери світ»: 207 з країн Африки; 171 - з тихоокеанських країн Азії; 82 з Європи; 138 з країн Латинської Америки та Карибських островів; 11 з Північної Америки і 16 з Західної Азії) які засновують як невеликі місцеві групи, так і національні організації, що проводять акції по захисту оточуючого середовища протягом цілого року. Кожного року кампанія «Прибери світ» збирає найбільшу кількість учасників. Більше інформації можна знайти на сайті www.cleanuptheworld.org .

Більше інформації:

Вікторія Єсауленко, vyesaulenko@naipickard.com, тел.: 8 050 353 46 13
Вероніка Ващенко,
veronika.vashchenko@un.org.ua, тел.: 8 044 253 93 63

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ