Близько 300 людей зібрали сміття на о.Труханів у Києві на підтримку всесвітньої кампанії «Прибери світ» 17 вересня, 2007. Цієї суботи у Києві близько 300 людей брали участь в акції «Збір врожаю сміття на о. Труханів» на підтримку всесвітньої кампанії «Прибери світ» («Clean up the World»). Акція проводилась за ініціативи благодійної організації «Київський Клуб Левів» в партнерстві з Представництвом ООН в Україні. Близько 300 людей зібрали сміття на о.Труханів у Києві на підтримку всесвітньої кампанії «Прибери світ» 17 вересня, 2007. Цієї суботи у Києві близько 300 людей брали участь в акції «Збір врожаю сміття на о. Труханів» на підтримку всесвітньої кампанії «Прибери світ» («Clean up the World»). Акція проводилась за ініціативи благодійної організації «Київський Клуб Левів» в партнерстві з Представництвом ООН в Україні.

Близько 300 людей зібрали сміття на о.Труханів у Києві на підтримку всесвітньої кампанії «Прибери світ»
Автор фотографії: Костянтин Клименко
17 вересня, 2007. Цієї суботи у Києві близько 300 людей брали участь в акції «Збір врожаю сміття на о. Труханів» на підтримку всесвітньої кампанії «Прибери світ» («Clean up the World»). Акція проводилась за ініціативи благодійної організації «Київський Клуб Левів» в партнерстві з Представництвом ООН в Україні.

Кампанія «Прибери світ», що відбувається 14-16 вересня в різних куточках світу є кульмінацією річної діяльності громад щодо захисту довкілля, до якої було залучено близько 35 мільйонів людей у 2007 році по всій планеті. Більше 650 неурядових організацій, громадських об'єднань, місцевих громад проводять різноманітні заходи з метою покращення стану довкілля та закликають волонтерів брати участь у акціях, які допоможуть привести до ладу та зберегти їх рідне довкілля.

Цього року кампанія «Прибери світ» відзначає свою 15 річницю, її підтримує Програма Організації Об'єднаних Націй з питань довкілля. Постійний координатор системи ООН в Україні пан Френсіс О'Доннелл зазначив «Я радий, що цього року Кияни підтримали кампанію «Прибери світ» разом з жителями 115 країн. Таким чином громади у багатьох країнах доводять, що прості заходи можуть дійсно змінити ситуацію». « Я сподіваюсь, що акція «Збір врожаю сміття на о.Труханів» сприятиме заохоченню людей брати на себе відповідальність за стан довкілля і наступного року її учасниками будуть ще більше волонтерів», додав він.

Тері Пікард, екс-президент Київського Клубу Левів, підтвердив, що його компанія NAI Piсkard, яка цього року була фінансовим партнером акції збирається й надалі підтримувати цю ініціативу задля збереження довкілля.

Фото звіт з події, будь ласка, дивіться в нашій фотогалереї.

Контакти для ЗМІ:
Фотографії та більше інформації про кампанію «Прибери світ» в Україні та світі: Вероніка Ващенко veronika.vashchenko@un.org.ua , тел.: 8 044 253 9363 та Вікторія Єсауленко, vyesaulenko@naipickard.com, тел.: 8 050 353 46 13.


Інформація для редакторів:

Кампанія «Прибери світ» розпочалась в 1989, коли австралійський яхтсмен Ян Кірнан, обурений кількістю сміття на узбережжі, організував прибирання території сіднейського порту за участю близько 40,000 громадян. В 1993 р. кампанія стала міжнародною, а Сідней став штаб-квартирою кампанії. У 2007 році її учасниками стали 190 організацій з Африки, 180 з Азії, 90 з Європи, 150 з Латинської Америки та Кариб, 25 з Північної Америки, та 15 з Західної Азії. Більше інформації: www.cleanuptheworld.org .

Клуб Левів (Lions Club) - найбільша в світі благодійна організація, яка нараховує понад 1.4 мільйона членів в близько 40 000 клубах у 190 країнах світу. У Київський Клуб Левів більш ніж 50 постійних членів, серед яких топ-менеджери провідних українських і міжнародних компаній. Головна мета Клубу - збір коштів для передачі надійним благодійним фондам для допомоги тим, кому це найбільш потрібно.

Представництво ООН в Україні відкрилося в Києві в 1992 р. На сьогоднішній день ООН в Україні представляють 13 міжнародних організацій, агенцій та асоційованих інституцій. Діяльність системи ООН в Україні спрямована на покращення життя людей в Україні через виконання різноманітних програм, в тому числі з охорони довкілля. Більше інформації: www.un.org.ua

Програма ООН з питань довкілля є «Голосом навколишнього середовища» у системі ООН. Зі штаб-квартирою у Найробі, Кенія, Програма ООН з питань довкілля була заснована у 1972 році, з 2006 року її очолює Акім Штейнер. Програма з питань довкілля заохочує людей піклуватися про довкілля та виступає на захист сталого розвитку. Більше інформації: www.unep.org

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ