Засідання Молодіжної консультативної ради при ФНООН (Заседание Молодежного консультативного совета при ФНООН)28 вересня 2007р. у Києві в офісі Фонду Народонаселення ООН відбулося перше засідання новообраної Молодіжної консультативної ради при ФНООН (МКР). Задача МКР полягає у наданні підтримки ФНООН в координації заходів, спрямованих на молодь, та розробці пропозицій щодо майбутніх заходів. Засідання Молодіжної консультативної ради при ФНООН (Заседание Молодежного консультативного совета при ФНООН)28 вересня 2007р. у Києві в офісі Фонду Народонаселення ООН відбулося перше засідання новообраної Молодіжної консультативної ради при ФНООН (МКР). Задача МКР полягає у наданні підтримки ФНООН в координації заходів, спрямованих на молодь, та розробці пропозицій щодо майбутніх заходів.

 Засідання Молодіжної консультативної ради при ФНООН (Заседание Молодежного консультативного совета при ФНООН)28 вересня 2007р. у Києві в офісі Фонду Народонаселення ООН відбулося перше засідання новообраної Молодіжної консультативної ради при ФНООН (МКР). Задача МКР полягає у наданні підтримки ФНООН в координації заходів, спрямованих на молодь, та розробці пропозицій щодо майбутніх заходів.

На початку зустрічі Заступник Директора ФНООН по Україні проф. Ворник Б.М. поспілкувався з членами МКР щодо стратегії ФНООН по роботі з молоддю та підкреслив важливість співпраці ФНООН з молоддю. Далі засідання продовжив голова МКР - Рустам Логай, студент Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

В програмі засідання передбачалося:

  • Інформація про міжнародну мережу молодіжних організацій Y-PEER;
  • Інформація про українську мережу молодіжних організацій ФНООН «Крона»;
  • Обговорення відео-посібника для тренерів-початківців з безпечної поведінки серед молоді;
  • Презентація акції "Stand Up and Speak Out Against Poverty and Inequality";
  • Розробка і узгодження робочого плану роботи МКР на 2007-2008 р.р.;
  • Інформація про стандарти навчання за принципом «рівний-рівному»;
  • Звіт-презентація про профілактичну роботу серед студентів Харківського національного економічного університету;
  • Розробка макету плаката, що пропагує здоровий спосіб життя та безпечну поведінку серед молоді.

Наступна зустріч членів МКР відбудеться в рамках молодіжної конференції "Здорова молодь - здорове майбутнє", що проходитиме в м.Ялті 19-21 жовтня 2007р.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ