UNDEF15 листопада, 2007. Фонд демократії ООН (ФДООН) оголошує другий конкурс на залучення інноваційних проектів, з метою розвитку та зміцнення демократичних установ, пропагування захисту прав людини та забезпечення участі всіх верств суспільства в демократичних процесах. ФНООН було створено у 2005 році з метою надання підтримки для реалізації ініціатив по всьому світі в сфері розвитку демократії та захисту прав людини. UNDEF15 листопада, 2007. Фонд демократії ООН (ФДООН) оголошує другий конкурс на залучення інноваційних проектів, з метою розвитку та зміцнення демократичних установ, пропагування захисту прав людини та забезпечення участі всіх верств суспільства в демократичних процесах. ФНООН було створено у 2005 році з метою надання підтримки для реалізації ініціатив по всьому світі в сфері розвитку демократії та захисту прав людини.

UNDEF15 листопада, 2007. Фонд демократії ООН (ФДООН) оголошує другий конкурс на залучення інноваційних проектів, з метою розвитку та зміцнення демократичних установ, пропагування захисту прав людини та забезпечення участі всіх верств суспільства в демократичних процесах. ФНООН було створено у 2005 році з метою надання підтримки для реалізації ініціатив по всьому світі в сфері розвитку демократії та захисту прав людини.

Тематичні категорії для проектів:

  • посилення демократичного діалогу та підтримка конституційних процесів
  • розбудова громадського суспільства
  • громадська освіта, реєстрація виборців та посилення політичних партій
  • доступ громадян до інформації
  • захист основних прав та свобод людини
  • підзвітність, прозорість та цілісність.

Умови подання проектів:

Проект на другий конкурс ФДООН можна подати на сайті http://www.un.org/democracyfund/ з 15 листопада 2007 року до 18 грудня 2007 року. Проекти можна подавати лише в електронному варіанті, англійською або французькою мовами. Дізнатися детальніше про процедуру подання проектів можна на сайті ФДООН.

Процес відбору проектів:

Процес відбору проектів складатиметься з двох етапів:

  • Подання концепції проектів на сайті ФНООН. Після чого, Генеральний секретар за порадою секретаріату ООН та Консультаційної ради ФНООН, прийме рішення щодо списку фіналістів;
  • Розробка повного проектного документу організаціями-фіналістами, на основі яких будуть надаватись кошти.

Підтримка в рамках ФНООН буде надаватись місцевим проектам представників громадянського суспільства. Невелика кількість регіональних та глобальних проектів будуть підтримані ФНООН. До розгляду приймаються заявки від неурядових організацій, урядів та державних установ.

Більш детальну інформацію про Фонд демократії ООН та детальну інструкцію щодо оформлення заявок можна знайти на інтернет сайті Фонду http://www.un.org/democracyfund

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ