Цього року Міжнародний день інвалідів присвячено проблемі забезпечення гідного працевлаштування для інвалідів, щоб нагадати нам, що кожна людина заслуговує на можливість продуктивно працювати за умов свободи, рівності, безпеки та поваги людської гідності.  Цього року Міжнародний день інвалідів присвячено проблемі забезпечення гідного працевлаштування для інвалідів, щоб нагадати нам, що кожна людина заслуговує на можливість продуктивно працювати за умов свободи, рівності, безпеки та поваги людської гідності.  Цього року Міжнародний день інвалідів присвячено проблемі забезпечення гідного працевлаштування для інвалідів, щоб нагадати нам, що кожна людина заслуговує на можливість продуктивно працювати за умов свободи, рівності, безпеки та поваги людської гідності.

Майже у кожному суспільстві інваліди не мають можливостей для належного працевлаштування. Згідно з оцінками, не менше половини усіх інвалідів у розвинутих країнах та абсолютна більшість інвалідів, в країнах що розвиваються не мають роботи. Решта інвалідів зайняти лише частково чи ніколи не зможуть отримати повний доступ до ринку праці. Така ситуація не може не викликати занепокоєння.

Люди з інвалідністю спроможні зробити важливий внесок у якості робітників, підприємців та роботодавців. Проте вони стикаються з багатьма перепонами, які не дозволяють їм реалізувати свій потенціал. На початку свого життя, вони мають складнощі, коли намагаються здобути освіту чи спеціальні навички, на які є попит на ринку праці. Потім страхи та забобони щодо власних можливостей позбавляють їх можливостей для працевлаштування на рівні з іншими. Додаткові проблеми для них створюють ускладнений доступ до місця роботи, часом дискримінаційне законодавство та практика та несприятливі умови праці.

Але інваліди використовують будь-яку можливість та доводять свою спроможність у якості ефективних учасників ринку праці. Саме тому все більше роботодавців починають розуміти, що брати на роботу інвалідів - це цілком розумне рішення. Нові можливості для працевлаштування інвалідів з'являються також завдяки змінам в умовах праці та розвитком інформаційно-комунікаційних технологій.

Більшість держав не мають законодавства, яке б захищало інвалідів, що працюють. У Конвенції про права інвалідів, яка має набути чинності на початку наступного року, визнаються права інвалідів на працевлаштування на рівні з іншими. В ній підкреслюється їх право заробляти собі на життя в умовах відкритості, інклюзивності та виробничого середовища без бар'єрів.

У цей Міжнародний день давайте підтвердимо нашу відданість справі забезпечення рівних прав для всіх та візьмемо на себе зобов'язання створити умови для повноцінної участі інвалідів у житті своїх громад.

Бан Кі-Мун, Генеральний секретар ООН .

Більше інформації та Конвенція про права інвалідів:

www.un.org.ua/ua/disabilities

www.un.org

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ