Одеса, 6 грудня, 2007 Регіональна презентація Глобального Договору відбулась у четвер в Одесі у конференц залі Одеської Обласної Державної Адміністрації. Організатором презентації стало представництво ООН в Україні за підтримки Одеської Торгівельно-Промислової Палати. Головною метою заходу стало представлення ініціативи Глобального Договору як найбільшої у світі ініціативи корпоративної соціальної відповідальності місцевим підприємствам Одеси та обговорення успішних прикладів компаній, які дотримуються принципів соціальної відповідальності у своїй діяльності, а також розвитку даної ініціативи в Україні.  Одеса, 6 грудня, 2007 Регіональна презентація Глобального Договору відбулась у четвер в Одесі у конференц залі Одеської Обласної Державної Адміністрації. Організатором презентації стало представництво ООН в Україні за підтримки Одеської Торгівельно-Промислової Палати. Головною метою заходу стало представлення ініціативи Глобального Договору як найбільшої у світі ініціативи корпоративної соціальної відповідальності місцевим підприємствам Одеси та обговорення успішних прикладів компаній, які дотримуються принципів соціальної відповідальності у своїй діяльності, а також розвитку даної ініціативи в Україні.

 Одеса, 6 грудня, 2007 Регіональна презентація Глобального Договору відбулась у четвер в Одесі у конференц залі Одеської Обласної Державної Адміністрації. Організатором презентації стало представництво ООН в Україні за підтримки Одеської Торгівельно-Промислової Палати. Головною метою заходу стало представлення ініціативи Глобального Договору як найбільшої у світі ініціативи корпоративної соціальної відповідальності місцевим підприємствам Одеси та обговорення успішних прикладів компаній, які дотримуються принципів соціальної відповідальності у своїй діяльності, а також розвитку даної ініціативи в Україні.

Захід відвідали представники провідних компаній, неурядових організацій, ЗМІ, а також увагу презентації приділили представники уряду, таким чином засвідчуючи факт того що багато компаній та організацій Одеського регіону наразі усвідомлюють важливість прийняття принципів соціальної відповідальності задля успішної бізнес діяльності.

Глобальний Договір відстоює принципи соціальної відповідальності бізнесу з особливою увагою, спрямованою на досягнення цілей ООН у 4 основних сферах, зокрема, прав людини; трудових відносин; навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Члени мережі Глобального Договору мають впроваджувати 10 універсальних принципів які є найкращими заходами по досягненню цих цілей.

"Сьогодні ще важливіше ніж у минулому, щоб компанії усвідомлювали яким чином втілення принципів Глобального Договору має сенс для бізнесу", відмітила пані Йоанна Казана-Вишньовецька, заступник постійного представника ПРООН в Україні. "Соціально відповідальний бізнес відповідає очікуванням суспільства та розбудовує довіру, яка є необхідною бізнесові «ліцензією на діяльність», додала вона.

На завершення свого звернення пані Казана-Вишньовецька від імені ООН вручила сертифікати підписантам Глобального Договору з Одеси. Під час церемонії вручення нові підписанти, як то Вітмарк-Україна, ПЛАСКЕ, Морська Агенція «Нікі», компанія «Честь та Право» та «Перша ріелтерська компанія», висловили своє бажання та готовність втілювати принципи Глобального Договору та приймати участь в заходах мережі ГД в україні задля розвитку корпоративної соціальної відповідальності.

"Одеська Торгівельно-Промислова Палата вже підписала Глобальний Договір та стала першою організацією Одеси, яка приєдналася до даної ініціативи. Наша участь в організації сьогоднішнього заходу свідчить про те, яким чином ми просуваємо принципи Глобального Договору», сказав пан Володимир Шпарко, перший Віце-Президент Одеської Торгівельно-Промислової Палати. "Без соціального діалогу бізнес не зможе досягнути успіхів", додав він.

Представник Одеської Міської Регіональної Адміністрації, Віце-Мер Одеси пані Тетяна Федірко у своєму зверненні висловила надію, про те, що еліта одеського бізнесу усвідомить важливість соціальної відповідальності: «Компанії повинні не тільки реагувати на існуючі потреби, але й замислюватися про майбутні покоління», підкреслила пані Федірко.

Після офіційних звернень учасникам презентації було презентовано огляд діяльності мережі Глобального Договору в Україні. Презентацію виконала пані Елена Панова, спеціаліст з Глобального Договору ООН. Після її виступу із доповідями на тему «Корпоративно соціальна відповідальність на практиці: приклади одеських компаній» виступили представники нових підписантів ініціативи з Одеси пан Віктор Станіславський, Віце-президент компанії «Вітмарк-Україна» та пан Денис Глаголєв, заступник Генерального директора компанії «ПЛАСКЕ».

На завершення події, пан Андрій Ткачук, замісник Голови Одеської Обласної Державної Адміністрації підвів підсумки: "Сьогоднішня подія є прикладом готовності української бізнес спільноти до прийняття на себе провідної ролі в вирішеннях питань соціального значення та наголосила на важливості соціальних партнерств».

Ініціатива Глобального Договору була успішно презентована в Україні у квітні 2006 року як відправна точка для залучення компаній до корпоративної соціальної відповідальності. Презентація Глобального Договору в Одесі стала третьою регіональною презентацією ініціативи в Україні. Наступного року заплановано ще дві презентації в регіонах України. На сьогодні, мережа складається з 86 підписантів в Україні, включно 5 компаній з Одеського регіону.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ