1 - 25 липня 2013 року Представництво Організації Об‘єднаних Націй в Україні проведе спеціальний навчальний курс під назвою «Підхід ООН до місцевого та глобального розвитку» для 30 студентів 4-6 років навчання. Кінцевий термін подання заявки на участь у навчальному курсі - 20 травня 2013 року.

Представництво ООН в Україні запрошує 30 студентів 4-6 років навчання взяти участь у літному курсі «Підхід ООН до місцевого та глобального розвитку». Кінцевий строк подання заявок для участі – 20 травня 2013 року (включно).

Літній курс проводитиметься протягом 1-25 липня 2013 року в офісі Представництва ООН в Україні Будинку ООН в Києві (Кловський узвіз, 1). Кожного тижня учасники зможуть відвідати 2 зустрічі тривалістю 2-3 години). Наприкінці курсу будуть призначені групові завдання, які треба буде виконати впродовж серпня-вересня 2013 року.

Цей курс не є суто академічним курсом з питань діяльності ООН, а радше розрахований на те, щоби представити практичні аспекти діяльності різних установ ООН на місцевому та глобальному рівні заради розвитку й покращення життя людей в окремих країнах та в усьому світі, та надати можливість студентам та молодим спеціалістам поспілкуватись з експертами системи ООН в Україні, які працюють в Програмі розвитку ООН (UNDP), Дитячому фонді ООН (UNICEF), Фонді народонаселення ООН (UNFPA), Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR), Світовому Банку (WorldBank), Міжнародній Організації міграції, та інших агентствах, фондах та установах ООН.

Учасники зможуть розбудувати власну мережу контактів, отримати останні звіти та статистичні дані ООН з питань що розглядатимуться під час курсу, й покращити власні презентаційні та комунікативні навички.

Під час курсу учасники дізнаються про:

- Мандат та роботу Організації Об‘єднаних Націй
- Цілі Розвитку Тисячоліття та пріоритети розвитку світу у період після 2015 року
- Міждисциплінарні питання: права людини, ґендерну рівність та боротьбу із дискримінацією
- Роботу ООН у сфері охорони здоров‘я
- Демократичне врядування, місцевий розвиток та безпека людини
- Динаміку народонаселення та міграційні потоки
- Роботу ООН з підтримання миру, гуманітарну діяльність
, тощо.

Програма курсу наразі узгоджується і буде доступна для перегляду на сайті ООН www.un.org 10 червня 2013 року.

Навчання є безкоштовним.

Вимоги до кандидатів

Курс було розроблено для студентів 4-6 років навчання з різних напрямів освітньої підготовки. Молоді спеціалісти, які нещодавно закінчили навчання, також заохочуються до участі в курсі.

Головною мовою навчання під час курсу буде англійська, тому бажано, щоб студенти дуже добре володіли письмовою та розмовною англійською мовою.

Організація Об`єднаних Націй прагне до досягнення різноманіття з точки зору статі, національності та культури. Особи з груп меншин, корінних груп та осіб з обмеженими можливостями в рівній мірі заохочуються до участі. Всі заявки будуть розглядатися конфіденційно.

Подання заявки на вступ

Для того, щоб подати заявку на вступ до курсу, кандидати мають підготувати та надіслати наступні документи англійською мовою:

- Персональне / академічне CV;

- Мотиваційний лист, в якому надається чітка відповідь на наступні запитання: 1) Чому кандидат зацікавлений взяти участь у курсі; 2) Які очікування кандидата від участі в курсі; 3) Чому кандидат вірить, що він/вона володіє необхідними навичками для участі в курсі; 4) Яку користь кандидат очікує винести від участі в курсі. Максимальний обсяг мотиваційного листа – 800 слів.

Документи мають бути надіслані у форматі doc або pdf на наступну адресу електронної пошти: johanna.puhakka@undp.org до 20 травня 2013 року (включно).

Усі кандидати отримають повідомлення про результати відбору 15 червня 2013 року у вигляді листа на електронну пошту, вказану у CV.

Контакти та додаткова інформація

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до Вікторії Андрієвської, Координатора ООН по зв`язкам із громадськістю, за телефоном 044 2540035 або електронною поштою andrievska@un.org, або до Йоханни Пухакки, Помічника ООН з питань комунікації, за електронною поштою johanna.puhakka@undp.org

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ