15 червня 2015 - Вихованці дитячого садка «Росинка» у місті Білозерське Донецької області стали героями новинного матеріалу на японському телебаченні. Сюжет вийшов в ефірі Nippon News Network - новинної мережі, що належить до найбільшої телевізійної компанії Японії Nippon TV.

Садочок в Білозерському буде незабаром відремонтовано і за рахунок цього розширено в рамках проекту ПРООН «Відновлення соціальних послуг та налагодження миру в Донецькій і Луганській областях», що фінансується Урядом Японії. Садочок став одним із понад 20 установ соціальної сфери, які буде відремонтовано в рамках Проекту. Саме тема відбудови соціальної інфраструктури Донбасу привернула увагу японських медійників.

«Журналісти провели в регіоні кілька днів. Вони оглянули зруйновані та пошкоджені соціальні заклади в кількох населених пунктах Донецької області. У містах, які прийняли переселенців, вони поспілкувалися з батьками дітей, працівниками закладів соціальної інфраструктури. Загалом іноземні медіа цікавить ситуація з соціальними послугами для місцевих мешканців та переселенців», - розповідає Володимир Аредов, координатор Проекту в Донецькій області.

У дитячому садку «Росинка» в рамках проекту буде відремонтовано покрівлю та утеплено фасад, замінено вікна, двері, сантехнічне обладнання та комунікації, встановлено протипожежну сигналізацію. Спеціалісти з соціальних послуг проведуть для персоналу тренінг з інклюзивної освіти. Завдяки цим роботам садочок зможе відкрити три нові групи,  а також центр денного перебування для дітей з інвалідністю.

___

Проект «Восстановление социальных услуг и налаживание мира в Донецкой и Луганской областях» реализуется ПРООН благодаря финансированию Правительства Японии и в партнерстве с Правительством Украины, региональной и местной властью, а также в сотрудничестве с ЮНИСЕФ. Основная цель проекта – восстановление социальных услуг для наиболее уязвимых групп населения. Проект реализуется в рамках обязательств Премьер-Министра Японии Синдзо Абе по оказанию помощи Восточной Украине, о чем было объявлено на заседании Генеральной Ассамблеи ООН в сентябре 2014 года. Общая сумма помощи Японии за время независимости Украины – более 2,9 млрд долларов.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ