1 липня 2015 року - Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) сьогодні виступила із заявою про збільшення охоплення надзвичайної операції на сході України з метою забезпечити їжею 500,000 людей, постраждалих внаслідок конфлікту, до кінця цього року.

1 липня 2015 року - Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) сьогодні виступила із заявою про збільшення охоплення надзвичайної операції на сході України з метою забезпечити їжею 500,000 людей, постраждалих внаслідок конфлікту, до кінця цього року.

Це майже втричі збільшить кількість осіб, які отримували допомогу організації в Донецькій і Луганській областях з листопада 2014 року. З розширенням обсягів допомоги, ВПП почне додатково постачати їжу до трьох областей: Харківської, Дніпропетровської і Запорізької.

«Конфлікт впливає на десятки тисяч людей, які відчайдушно потребують допомоги, – коментує Представник і Голова Офісу ВПП в Україні Джанкарло Стоппоні, – вони або попали в пастку і не можуть вибратися із зони конфлікту, або полишили свої домівки і живуть у важких умовах.»

«Ми робимо все можливе, щоб роздати їжу якомога більшій кількості людей. Ми особливо занепокоєні долею маленьких дітей, які знаходяться у найбільшій небезпеці.»

На цій новій стадії операції, ВПП підтримуватиме людей в школах, дитячих притулків, лікарнях та інших соціальних закладах в зонах, непідконтрольних уряду України, а також забезпечуватиме додаткове харчування для дітей віком до двох років, які знаходяться в зоні ризику.

ВПП продовжуватиме підтримувати внутрішньо переміщених осіб, що проживають на територіях підконтрольних уряду України, шляхом грошових переказів і наданням ваучерів, а також роздавати продовольчі набори на територіях непідконтрольних уряду. З початку конфлікту в Україні зареєстровано близько 1,3 мільйони людей. Щоб підтримувати операцію до грудня 2015 року ВПП потребує 30,3 мільйонів доларів США.

ВПП – це найбільша гуманітарна організація в світі, яка бореться з голодом, надає продовольчу допомогу в надзвичайних ситуаціях і працює зі спільнотами з метою покращення харчування і супротиву кризам. Щороку ВПП допомагає 80 мільйонам людей в 75 країнах в світі.

***

Для інформаційних звернень:

Джанкарло Стоппоні, ВПП/Київ: Giancarlo.Stopponi@wfp.org

Дебора Нгуєн, ВПП/Київ: Deborah.nguyen@wfp.org+380 (98) 064 1073

Юлія Корж, ВПП/Київ, Iuliia.korzh@wfp.org, +380 (97) 271 3913

 

Фотографія: Мати та син отримують ваучер ВПП в Слов`янську. Авторські права: ВПП/Юлія Корж

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ