Україна, 16 серпня, (Київ) - Представництво ООН в Україні оголошує про початок 70-денної кампанії до Дня Організації Об`єднаних Націй, котрий відзначається 24 жовтня, в день набуття чинності Статуту ООН.

Україна, 16 серпня, (Київ) - Представництво ООН в Україні оголошує про початок 70-денної кампанії до Дня Організації Об`єднаних Націй, котрий відзначається 24 жовтня, в день набуття чинності Статуту ООН.

Протягом 70-денної інформаційної кампанії Представництво ООН в Україні проведе низку публічних заходів та ініціатив з метою підвищення обізнаності широкого загалу про пріоритети організації в Україні. Інформаційна кампанія спрямована на надання допомоги Уряду та українцям розвивати культуру людської гідності через взаєморозуміння та повагу до прав людини заради мирної та оновленої України.

«Будучи відданою та ефективною у виконанні найважливішого мандату, ООН працює в Україні, щоб допомогти втілити прагнення українців, про котрі вони заявили під час Революції Гідності», - повідомив Ніл Уокер, Резидент Координатор системи ООН в Україні.

У рамках кампанії в соціальних медіа, Представництво ООН щоденно, впродовж 70-ти днів, оприлюднюватиме новини на сторінках Фейсбуку та Твіттеру. Партнери, працівники 17-ти агентств, фондів та програм ООН в Україні, а також всі, на кого розповсюджується допомога організації поділяться думками про зміни, які привносить діяльність ООН в Україні в життя людей.

На додачу до кампанії в соціальних медіа Представництво ООН в Україні організує прес-конференції та інші заходи до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, Міжнародного дня миру, Всесвітнього дня продовольства та інших знаменних дат, що висвітлюють співпрацю ООН та України в трьох ключових сферах: мир та безпека, розвиток, а також права людини.

Україна одна з перших підписала Статут Організації Об`єднаних Націй, увійшовши до групи з 51-ї країн-засновниць організації. Крім того, делегація України взяла активну участь в розробці Статуту ООН. Україна віддано дотримується цілей та принципів Статуту ООН, здійснюючи значний внесок у галузі підтримання міжнародного миру та безпеки, роззброєння, економічного та соціального розвитку, захисту прав людини, посилення міжнародного правопорядку, тощо.

Контакти для ЗМІ:


Вікторія Андрієвська
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та роботи зі ЗМІ

Представництва ООН в Україні

Тел.+38 044 253 93 63

andrievska@un.org

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ