15 вересня 2015 року  - Протягом майбутнього року на засіданнях Генеральної асамблеї ООН буде розглянуто близько 170 питань, зокрема питання з підтримання міжнародного миру і безпеки, з роззброєння, по міжнародній фінансовій системі і торгівлі, питання повернення культурних цінностей країнам їх походження, питання викорінення злиднів, поліпшення становища жінок.

Обраний голова Генасамблеї ООН Могенс Люккетофт офіційно відкрив ювілейну 70-у сесію Генеральної Асамблеї ООН у штаб-квартирі Всесвітньої організації в Нью-Йорку.

У перший день були узгоджені питання щодо організації майбутньої роботи та затверджено порядок денний.

Протягом майбутнього року на засіданнях Генасамблеї буде розглянуто близько 170 питань, зокрема питання з підтримання міжнародного миру і безпеки, з роззброєння, по міжнародній фінансовій системі і торгівлі, питання повернення культурних цінностей країнам їх походження, питання викорінення злиднів, поліпшення становища жінок.

Традиційно одним з головних подій Генасамблеї стане сесія високого рівня, яка пройде з 28 вересня по 3 жовтня. Майбутня загальнополітична дискусія стане однією з найбільш відвідуваних за кількістю лідерів держав.

Слідкуйте за новинами Генеральної Асамблеї ООН: http://www.un.org/ru/ga/

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ