КИЇВ, 28 вересня 2015 – в Україні розпочинається проект «Найбільший урок у світі» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Цей проект пройде у 27 містах України, і в результаті його реалізації більше 3,000 учнів дізнаються про пріоритетні завдання, які окреслила ООН для всього світу.

25 вересня 2015 року лідери 193 країн під час засідання 70-ої сесії Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку затвердили 17 Глобальних цілей сталого розвитку на найближчі 15 років. Досягнення цих цілей допоможе викорінити бідність, подолати нерівність і несправедливість, зупинити зміну клімату – іншими словами зробить наш світ кращим місцем для життя.

Ініціатива «Найбільший урок у світі» ставить на меті проведення уроків у 100 країнах задля того, щоб найбільша кількість дітей у світі дізналась про нові Глобальні цілі. Проект «Найбільший урок у світі» в Україні реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Молодіжної консультативної групи ООН в Україні.

«Для мене велика честь бути частиною команди молодих лідерів, які хочуть змінювати світ на краще. Я вірю, що разом ми зможемо наблизити досягнення цілей та пріоритетів ООН в Україні», - зазначив Павло Ілюшин, голова Молодіжної консультативної групи ООН в Україні.

21 вересня 2015 року в креативному просторі «Счастье HUB» в м. Київ відбувся тренінг «Найбільший урок у світі» для волонтерів з різних регіонів України. Під час тренінгу волонтери прослухали уроки на тему «Глобальні цілі сталого розвитку» і «Освіта може змінювати світ», обговорили найбільш ефективні освітні методики, а також отримали навчальні і роздаткові матеріали для проведення уроків.

Перші уроки для волонтерів провели Павло Ілюшин, голова Молодіжної консультативної групи ООН і Тамара Береш, Асистент відділу публічної інформації Представництва ООН в Україні.

«Завдяки волонтерам проекту «Найбільший урок у світі», про нові Глобальні цілі сталого розвитку ООН дізнаються діти у більшості регіонів України. Я рада приєднатись до волонтерської команди і я з нетерпінням чекаю проведення уроків для дітей Волноваського району. Використовуючи розроблені тематичні уроки про Глобальні Цілі, освіту, мир, рівність та анімаційне відео процес навчання стане цікавим та інтерактивним»,- говорить Анна Постовойтова, волонтерка проекту «Найбільший урок у світі».

Серед 50 волонтерів, які взяли участь у тренінгу, були представники молодіжної команди Teenergizer!, Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX), Ліги студенів Асоціації правників України, НПУ ім. Драгоманова, Інституту суспільних ініціатив, молодіжних організацій AIESEC, CACTUS, CompetitiveCollegeClub та інших. Планується, що з 28 вересня по 2 жовтня волонтери проведуть більше ніж 100 уроків у школах в 27 різних містах України.

ЮНІСЕФ закликає волонтерів, вчителів, директорів шкіл підтримати ініціативу «Найбільший урок у світі» і розповісти дітям про завдання, які ООН планує виконати до 2030 року, адже розповсюдження інформації про Глобальні цілі сталого розвитку - це ще один крок у напрямку їх досягнення.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до:

Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Київ, +38.044.254.2450, vvashchenko@unicef.org

Анна Постовойтова,Молодіжна консультативна група ООН, +38.095.397.9450, anna.postovojtova@gmail.com

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює над покращенням життя дітей та сімей на всій території України з 1997 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter, Facebook та ВКонтакте.